01.07.2014. 18:16

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

"Lev" kļuva par trešo klubu, kas jaunajā sezonā vairs nespēlēs KHL. Neraugoties uz dalību finālā, "Lev" neizdevās nodrošināt nepieciešamās finanšu garantijas, tādēļ klubā nolēma KHL čempionātam komandu nepieteikt. "Lev" KHL aizvadīja trīs sezonas, debitējot 2011.gadā Popradā, Slovākijā. Pēc vienas sezonas klubs bankrotēja, bet vēlāk pārcēlās uz Prāgu.

Jau iepriekš no dalības KHL jaunajā sezonā atteicās Maskavas "Spartak" un Doņeckas "Donbass", taču Ukrainas klubs solīja atgriezties pēc viena gada pauzes, kad būs uzlabojusies politiskā situācija nemieru pārņemtajos valsts austrumos.

Pašlaik KHL nav skaidrs, cik komandu nākamajā sezonā spēlēs, jo problēmas ar finansējumu ir vairākiem Krievijas un citu valstu klubiem, kas pēc pāris mēnešiem varētu sākt regulāro čempionātu, taču nespētu to pabeigt. Tādēļ nav zināms arī jaunās sezonas kalendārs. 

Gagarina kausa finālā Prāgas "Lev" aizvadītajā sezonā zaudēja Magņitogorskas "Metallurg" hokejistiem.Ozolnieku Sporta skola Ozolnieki, Stadiona 5, Ozolnieku p., Ozolnieku n., LV-3018
Čerņavskis Vladislavs Čerņavskis VladislavsDžudo, Sambo, Džiu-džitsu, Kaujas sambo, MMA
FTA
Reģistrēties