10.07.2012. 08:41
Dopingā pieķertajam Omskas "Avangard" aizsargam Antonam Belovam piespriesta trīs mēnešu diskvalifikācija, vēsta Omskas kluba mājas lapa.

Pēc pagājušās sezonas Gagarina kausa ceturtās finālspēles ņemtajās analīzēs Belova organismā konstatēta metilheksanamīna klātbūtne. Aizliegtās vielas hokejists lietojis ar kluba ārsta svētību.

"Tiklīdz kļuva zināms par pozitīvo dopinga provi, uzreiz nolēmām atsaukt Belova dalību no finālsērijas. Ņemot vērā to, ka informācija no laboratorijas tika saņemta brīvdienā, nepaspējām noformēt dokumentus. Tāpēc piezvanīju uz klubu un palūdzu "Avanagard" aizliegt Belovam iziet laukumā," pavasara notikumus atceras Krievijas Antidopinga aģentūras izpilddirektors Ņikita Kamajevs.

Piespriestā trīs mēnešu diskvalifikācija Belovam pavisam drīz jau būs galā, jo tā tiek skaitīta no 21. aprīļa līdz 21. jūlijam. Kamajevs atklāja, ka maksimālais diskvalifikācijas termiņš ir divi gadi, taču pastāv variants pārkāpēju sodīt ar naudas sodu.

Belovam tikai trīs mēneši iedoti tāpēc, ka viņš spēja pierādīt, ka viņa vaina notikušajā ir minimāla. Proti, pastāvīgi viņš nekādus medikamentus nav lietojis. Viss noticis ar kluba ārsta atļauju, par ko liecinot pieejamā dokumentācija.

Izmantotie resursi:gazeta.ruhawk.ruget_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]
Semenkovs Vjačeslavs Bokss, Taekvondo, Kikbokss, MMA
FTA
Reģistrēties