19.07.2015. 19:21
Šodien Polijas Ekstraklasē debitēja Vladislavs Gabovs, palīdzot Kieļces "Korona" ar 3:2 pārspēt Bjalistokas "Jagiellonia".

28 gadus vecais Vladislavs Gabovs ārpus Latvijas līdz šim spēlējis Igaunijā (2006.-2008.) un Krievijā (šogad piecas spēles pēc spēka 2.līgā), bet šodien debitēja Polijas Ekstraklasē. Gabovs un Aleksandrs Fertovs izgāja Kieļces "Korona" sastāvā 1.kārtas spēlē pret Bjalistokas "Jagiellonia", kuras pieteikumā nebija neviena(!) pamatsastāva spēlētāja, tostarp mūsu Igora Tarasova. Šāds lēmums saistīts ar Polijas bronzas medaļnieces "Jagiellonia" dalību Eiropas līgas 2.kārtā, kur pirmajā spēlē izcīnīts neizšķirts 0:0 pret Kipras "Omonia" - priekšā atbildes spēle. "Jagiellonia" treneris sacīja: "Ja paņemtu uz šo izbraukumu kādu no pamatsastāva, tad Kiprā tā mums būtu tikai ekskursija."

"Korona" pagājušajā sezonā ieņēma tikai 11.vietu, tomēr tās izredzes šodien uzvarēt bija labas - gan mājas sienu dēļ, bet galvenokārt pretinieces "Jagiellonia" stipri novājinātā sastāva dēļ, viesi spēlēja ar jauniešien. Pēc 17 minūtēm tik un tā vadībā ar 2:1 bija viesi, taču 66. un 90.minūtē gūtie vārti ļāva "Korona" svinēt uzvaru ar 3:2. Gan Gabovs, gan Fertovs nospēlēja pilnu maču.

Vēl šodien Vitālija Jagodinska "Hoverla" Ukrainas Premjerlīgas 1.kārtas ietvaros uzņems valsts bronzas medaļnieci un aizvadītās sezonas Eiropas līgas finālisti "Dnipro". Jagodinskis iekļauts pamatsastāvā, mača sākums plkst.19:30 - par "Hoverla" un Jagodinska sekmēm ziņosim pēc spēles beigām.Tatnaftas kausa cīņas mākslu Federācija Jaunciema gatve 322, Rīga, LV-1015
Solomins Aleksandrs Akadēmiskā airēšana, Kanoe airēšana, Smaiļošana
FTA
Reģistrēties