15.10.2017. 22:28

Šveices Superlīgas ietvaros otro uzvaru pēc kārtas guva vicelīdere "Zürich", kas viesos ar 3:1 pieveica "Thun". Viesi stingrus pamatus savai uzvarai ielika jau pirmajā puslaikā, 26. minūtē Mihaelam Frajam panākot 1:0, bet pēc 15 minūtēm ganietim Rafaelam Dvamenam pārsvaru dubultojot (2:0).

Otrā puslaika ievadā "Thun" futbolists Simone Raps no vārtu priekšas pārspēja Andri Vaņinu, vienus vārtus atgūstot (1:2). Taču "pēdējo vārdu" teica "Zürich" spēlētājs Mihaels Frajs, kurš guva savus otros vārtus spēlē, uzstādot mača galarezultātu - 3:1 "Zürich".

Latvijas izlases pamatvārtsargs Andris Vaņins šodien atvairīja vienu no divien raidījumiem pa viņa sargātajiem vārtiem. "Zürich" ar izcīnītiem 20 punktiem atpaliek tikai un vienīgi no līderpozīcijā esošās Bernes "Young Boys" vienības, kam ir 23 punkti.

Uz trešo vietu Kipras Augstākās līgas kopvērtējumā pacēlusies "Paphos", kas šovakar visnotaļ negaidīti viesos izrāva trīs punktus pret Limasolas AEL - 1:0.

Aizsargs Vladislavs Gabovs laukumā pavadīja visu spēli, kamēr cits "Paphos" aizsargs Antonijs Černomordijs palika uz uzvarētāju komandas rezervistu soliņa.

Savus otros vārtus Vācijas "Oberliga" turnīrā šosezon guva Latvijas U21 kreisās malas pussargs Andrejs Cigaņiks, kurš 42. minūtē panāca rezultātu 3:0 "Schalke 04 II" labā spēlē pret "Sportfreunde Siegen" komandu. Visā spēlē "Schalke 04 II" uzvara ar 4:0.

Mājinieku sastāvā laukumā 78. minūtē nāca vēl viens latviešu futbolists - 18 gadus vecais uzbrūkošais pussargs Jānis Grīnbergs.

Latvijas U21 izlases vārtsargs Kristaps Zommers jau kārtējo spēli palika Itālijas C Sērijas komandas "Pordenone" rezervē, viņa klubam izbraukumā nospēlējot 1:1 ar "AlbinoLeffe". Zommers Itālijas C Sērijā laukumā nav ticis jau kopš pagājušā gada 30. decembra.

Lux Logi, PVC logu izgatavošana Lux Logi, PVC logu izgatavošana Ruses 6 k.1, Rīga, LV-1029
Mihailovs Jurijs Mihailovs JurijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa