16.12.2017. 08:42

Toronto „Maple Leafs” ar 1:3 piekāpās Detroitas „Red Wings”, piedzīvojot trešo zaudējumu pēc kārtas. Jau otrajā minūtē viesi no Toronto izvirzījās vadībā – pēc uzvarēta iemetiena sekoja piespēle Andreasam Borgmanam, kura metiens no zilās līnijas ielidoja vārtos – 1:0. Otrajā trešdaļā mājinieki panāca izlīdzinājumu un izvirzījās vadībā. Vienā no uzbrukumiem šķita, ka ripa jau pazaudēta, taču Denijs Dekaizers izlauzās starp diviem Toronto spēlētājiem, saņēma to un iemeta vārtos – 1:1. Perioda vidū Trevors Deilijs mazākumā aizskrēja uzbrukumā, gūstot pirmos vārtus sezonā – 2:1, bet trešajā trešdaļā Tomašs Tatars izmantoja partnera piespēli gar vārtiem un panāca 3:1. Šī bija tikai otra uzvara Detroitai pēdējo 12 spēļu laikā.

Slovāku uzbrucējs Marians Gaboriks šonakt aizvadīja 1000. spēli NHL. Par godu šīm notikumam uzbrucējs atzīmējās ar 1+1, taču „Kings” piekāpās „Rangers” ar 2:4. Trešajā trešdaļā, kad rezultāts bija 2:2 un līdz pamatlaika beigām palika nedaudz vairāk par trīs minūtēm, Riks Nešs savāca ripu vidusszonā, aizskrēja uzbrukumā un guva uzvaras vārtus – 2:4, bet pēdējā ripa ielidoja jau tukšos „Kings” vārtos – 2:4.

Dalasas „Stars” ar 2:5 piekāpās Ņūdžersijas „Devils”, uzbrucējam Braienam Boilam gūstot 100. vārtus NHL karjerā, bet Sanhosē „Sharks” ar 3:4 papildlaikā zaudēja Vankūveras „Canucks”, kuriem tā bija pirmā uzvara pēdējo piecu spēļu laika.

NHL regulārā sezona turpināsies naktī uz 17. decembri ar 11 spēlēm. Mačs starp Edmontonas „Oilers” un Minesotas „Wild” sāksies plkst. 21:00 pēc Latvijas laika, un šo spēli būs iespējams vērot bezmaksas NHL mājas lapā.

Izmantotie avoti:Official Site of the National Hockey League |...