06.11.2013. 21:21
Šodien ULEB Eiropas kausa izcīņas G apakšgrupā pie uzvarām tika Haifas ''Maccabi'' un Maķedonijas ''MZT'', kas attiecīgi pārspēja ''Banvit'' (72:69) un ''Kalev/Cramo'' (79:70).

Haifas komanda, spēlējot savu skatītāju priekšā, uzvaru nodrošināja mača ceturtajā ceturtdaļā, kad apturēja viesu uzbrukumu, ļaujot Turcijas komandai gūt tikai 11 punktus. Galu galā izšķirošas izrādījās viesu pieļautās 16 kļūdas [mājiniekiem šajā komponentā tikai 11], jo turki uzvarēja gan cīņu pie groziem (42/32), tāpat veiksmīgāk uzbruka no 2p. zonas un iemeta vairāk soda metienu.

Uzvarētājiem 20 punktus guva Donta Smits, bet 18 pievienoja Braiens Rendls. ''Banvit'' sastāvā produktīvāko sniegumu demonstŗēja Īdžejs Roulends, kuram bez 16 punktiem arī piecas atlēkušās bumbas, trīs pārķertas bumbas un trīs rezultatīvas piespēles.

Abas komandas lielāko spēles daļu turējās plecu pie pleca, bet izšķirošo atrāvienu maķedonieši veica otrajā puslaikā. Skopjes klubs uzvarēja cīņā pie groziem (36/26) un labāk kustināja bumbu (15 pret 8 rezultatīvām piespēlēm). Spēlei beidzoties, rezultāts uz tablo 79:70 (15:17, 18:18, 23:18, 23:17), Skopjei pirmā uzvara Eiropas kausa izcīņā.

Armands Šķēle spēlē iesaistījās no rezervistu soliņa un laukumā pabija 22 minūtes, kuru laikā guva deviņus punktus (2p. - 3/9, 3p. - 1/4), izcīnīja četras atlēkušās bumbas, pārķēra trīs piespēles un pieļāva vienu kļūdu. Tāpat Latvijas izlases aizsargam viena rezultatīva piespēle, četras piezīmes, trīs izprovocēti noteikumu pārkāpumi un četri efektivitātes koeficienta punkti.