24.11.2015. 23:38
Kijevas ''Dynamo'' šovakar UEFA Čempionu līgas turnīra G grupas ietvaros sarūpēja pārsteigumu, uzvarot grupas līderus ''Porto'', tādējādi apgrūtinot situāciju grupā, savukārt Londonas ''Chelsea'' vairākumā ar 4:0 sagrāva Telavivas ''Maccabi''.

Neskatoties uz to, ka šī sezona Londonas ''Chelsea'' nav no tām veiksmīgākajām, komandas galvenais treneris Žuzē Mourinju uz spēli pret Telavivas ''Maccabi'' sastāvā būtiskas izmaiņas neveica un maču londonieši iesāka savā optimālajā sastāvā.

Pirmajā puslaikā, kā jau to varēja paredzēt, ''Chelsea'' piederēja milzīgs teritoriālais pārsvars un vienīgais uz ko varēja paļauties ''Maccabi'' bija veiksme pretuzbrukumos. Ceturtajā minūtē mājiniekiem izdevās izrauties salīdzinoši bīstamā uzbrukumā, taču bumba pēc Emanuela Igiebora sitiena lidoja pāri vārtiem. Turpinājumā londonieši ilgāku laiku lika Telavivas komandai spēlēt bez bumbas dēļ ilgajām saspēlēm. 20 minūtē ''Chelsea'' nopelnīja stūra sitienu pēc kura Gerijs Keihils leca augstāk par savu pretspēlētāju un sita bumbu vārtu virzienā ar galvu, vārtsargs gan to atsita, taču pirmais pie tās atkal bija Keihils, kurš bumbu raidīja gandrīz tukšos vārtus. Rezultātam kļūstot 1:0, Londonas komanda negrasījās apstāties un turpināja uzbrukt. Bīstami momenti bija gan Djēgu Koštam, gan Oskaram, taču tie netika realizēti. Puslaika izskaņā ''Maccabi'' centra aizsargs Tals Benhaims nevajadzīgi no aizmugures klupināja Koštu, par ko nopelnīja sarkano kartīti, atstādams savu komandu neapskaužamā situācijā.

Otro puslaiku ''Maccabi'', lai arī mazākumā, bet iesāka aktīvi, turpretim ''Chelsea'' mierīgi turpināja kontrolēt bumbu tāpat kā pirmajās 45 minūtēs. Puslaika pirmajā daļā laba izdevība bija mājinieku malējam aizsargam Elezaram Dasam, kura sitienu tvēra ''Chelsea'' vārstargs Asmirs Begovičs. Spēle turpināja ierasto tempu, līdz puslaika vidū londoniešus pēc bīstama Telavivas uzbrukuma vēlreiz glāba Begovičs. Mirkli vēlāk ''Maccabi'' pārkāpa noteikumus netālu no sava soda laukuma un nozīmēto brīvsitienu ar skaistu sitienu vārtu tuvajā stūrī realizēja Brazīlijas izlases pussargs Viljāns. Pēc otrajiem ielaistajiem vārtiem ''Maccabi'' manāni atslāba un to savā labā izmantoja Londonas klubs, kad pēc teicama Babas centrējuma ar galvu bumbu vārtos precīzi raidīja Oskars. Mača beigās punktu spēlei pielika viesu centra aizsargs Kurts Zuma un ''Chelsea'' varēja svinēt uzvaru ar 4:0. Jāpiebilst, ka pirmajā savstarpējā spēlē ''Chelsea'' uzvarēja ar tādu pašu rezultātu.