06.08.2015. 07:24

, LSM.LV - Sports

Borisovas BATE mājās ar 1:0 pārspēja Ungārijas klubu "Videoton" un divu spēļu summā panāca 2:1 pārsvaru. Aizsargs Dubra laukumā devās pamatsastāvā un laukumā bija visas 90 minūtes. Uzvaras vārtus BATE 82.minūtē guva Nemanja Nikoličs.

Savukārt Maskavas CSKA viesos ar 3:2 pārspēja Prāgas "Sparta" futbolistus un divu spēļu summā nodrošināja uzvaru 5:4. Cauņa spēli noskatījās no rezervistu soliņa. Laukuma saimnieki pēc Ladislava Krejči un Kehindes Fatai gūtiem vārtiem atbildes spēlē panāca "Sparta" 2:0 pārsvaru, taču CSKA atbildēja ar Ahmeda Musas diviem precīziem sitieniem un Alana Dzagojeva izšķirošo vārtu guvumu 76.minūtē.

Čempionu līgas kvalifikācijas izslēgšanas kārtā klubi pretiniekus uzzinās piektdien paredzētajā izlozē.