09.06.2012. 18:36
Latvijas dāmu futbola valstsvienība sestdien Igaunijas pilsētas Viru stadionā Baltijas kausa izcīņas pirmajā spēlē cīnījās neizšķirti ar Lietuvu - 1:1. Rīt spēlē pret igaunietēm mūsu futbolistēm būs iespēja izcīnīt Baltijas kausu.

Turnīrs sākās piektdienas vakarā, kad mājiniece Igaunija ar 3:0 sakāva Lietuvu. Šodien lietuvietes jau bija mērojušas ceļu no Tartu uz Viru, kur gaidīja cīņa pret latvietēm. Pēc pirmā puslaika rezultāts nebija mainījies, bet mača izskaņā uz tablo bija divi vieninieki - abas komandas bija guvušas pa vieniem vārtiem. Vienīgos vārtus šajā spēlē Latvijas izlases labā guva Jeļena Duluba, 65. minūtē precīzi realizējot 11 metru sitienu. Piecas minūtes vēlāk Lietuvas izlase panāca izlīdzinājumu, un spēle noslēdzās neizšķirti - 1:1.

Tagad Latvijas futbolistēm jādodas uz Tartu, kur svētdien jāaizvada pēdējā cīņa pret mājiniecēm igaunietēm. Mūsu komandai joprojām ir iespējas izcīnīt Baltijas kausu - lai to paveiktu, jāizcīna uzvara. Tikpat labi komanda var palikt arī pēdējā vietā, ja tiek piedzīvots zaudējums ar četru vai vairāk vārtu starpību.

Latvija ir pašreizējā Baltijas kausa īpašniece. Ja izdosies triumfēt arī šī gada turnīrā, dāmas atkārtos vīru sasniegto pagājušajā nedēļā.