23.01.2014. 20:24

Jau vēstīts, ka trešdien Francijas kausa izcīņā Falkao pārstāvētā «Monaco» vienība ar 3:0 (1:0) pārspēja valsts ceturtās līgas klubu Ronas «Monts d'Or Azergues Foot», nodrošinot vietu astotdaļfinālā.

Falkao šo cīņu nespēja pabeigt, jo īsi pirms pirmā puslaika beigām ar nestuvēm tika nonests no laukuma pēc tam, kad pretinieku komandas spēlētājs viņam netīši izdarīja sitienu pa kreiso kāju. Zīmīgi, ka tieši Kolumbijas izlases uzbrucējs 29.minūtē atklāja dueļa rezultātu.

Vēlāk pēc medicīniskajām pārbaudēm noskaidrojās, ka futbolistam ir sarautas ceļgala krusteniskās saites un atveseļošanās prasīs aptuveni pusgadu.

Falkao «Monaco» sastāvu papildināja iepriekšējā gada maija izskaņā, par aptuveni 60 miljoniem eiro pārnākot no Spānijas vienības Madrides «Atletico».

Kolumbija Pasaules kausa izcīņā spēlēs vienā apakšgrupā ar Kotdivuāru, Grieķiju un Japānu.

Pasaules kauss no 12.jūnija līdz 13.jūlijam norisināsies 12 Brazīlijas pilsētās.

Jūras zirgi, Saulkrastu jātnieku skola Zvejniekciems, Upes 6, Saulkrastu p., Saulkrastu n., LV-2161