09.06.2015. 09:56

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Balsojumā par mēneša labāko spēlētāju iesaistījās sporta žurnālisti no visiem Latvijas reģionu centriem, kur atrodas kāda no virslīgas komandām, turklāt jaunums ir līdzjutēju balsojums vietnē "Facebook.com", kur ikvienam bija iespēja savam favorītam palīdzēt iegūt balsojuma punktus.

Kopā ar Freimani mēneša labākā spēlētāja balvai tika izvirzīti arī Leonels Strumija (FK "Liepāja"), Artūrs Karašausks ("Skonto") un Daniils Ulimbaševs (Jūrmalas "Spartaks"), kurš tika nominēts jau otro mēnesi pēc kārtas.

FK "Jelgava" maijā aizvadīja četras virslīgas spēles, to ietvaros gūstot vienu panākumu (2:0 savā laukumā pret BFC "Daugavpils"), divus mačus noslēdzot neizšķirti (viesos pret FS "Metta"/Latvijas Universitāte ar 1:1 un FK "Ventspils" ar 0:0), kā arī piedzīvoja zaudējumu Rīgas "Skonto" komandai ar 0:1.

Jelgavnieki aizvadītajā mēnesī Latvijas kausa finālā pretinieku laukumā ar rezultātu 2:0 uzveica FK "Ventspils" un otro gadu pēc kārtas virs galvām cēla prestižo trofeju. Otros vārtus šajā mačā guva Freimanis.

Ņemot vērā, ka Latvijas kausa izcīņā dominē virslīgas klubi un sacensības tiek savstarpēji pakārtotas, nodalīt šo būtisko panākumu no kopējā sezonas vērtējuma nevar. Līdz ar to arī likumsakarīgi par mēneša labāko treneri atzīts FK "Jelgava" galvenais treneris Vitālijs Astafjevs.

Mēneša labākā futbolista titula kandidātus izvirza Latvijas Futbola federācijas (LFF) Treneru padomes un Latvijas futbola virslīga, kam seko Latvijas sporta žurnālistu un līdzjutēju balsojums, savukārt labākā trenera noteikšana ir LFF Treneru padomes kompetencē.

Virslīgas turnīra tabulā FK "Jelgava" ar 10 punktiem deviņos mačos ieņem 4.vietu septiņu komandu vidū. Kopvērtējuma līdere ar 18 punktiem ir FK "Liepāja", 17 punkti ir "Skonto", bet 16 punkti astoņos mačos ir FK "Ventspils".Aglonas vidusskolas sporta halle Aglona, Daugavpils 6b, Aglonas p., Aglonas n., LV-5304
Čigurs Antons Čigurs Antons Džudo, Sambo
FTA
Reģistrēties