05.08.2015. 17:23
Tiesa Vācijā diviem futbola huligāniem par uzbrukumu konkurējošās komandas atbalstītājam, saplēšot viņam apģērbu, deva iespēju izvēlēties doties cietumā vai apmeklēt Minhenes «Bayern» veikalu, lai iegādātos jaunu apģērba komplektu ar šī kluba simboliku.

  • Krievijas futbolā kārtējais rasisma uzliesmojums 2015. g. 3. augusts

Minhenes tiesnese Karina Junga pastāstīja laikrakstam «Bild», ka diviem uzbrucējiem, otra Minhenes kluba - «1860 Muenchen» atbalstītājiem, ļauts izvēlēties doties uz 15 mēnešiem cietumā vai «Bayern» veikala apmeklēšanu.

Vīrieši izvēlējās «Bayern» veikala apmeklējumu, nosaucot to par «patiešām nepatīkamu».

Uzbrukums notika 2014. gada augustā Minhenes centrālajā dzelzceļa stacijā. Tajā piedalījās vēl trešais vīrietis, kura identitāti apsūdzētie nav atklājuši.

«Es vēlējos parādīt, ka futbols ir futbols, un tas nav kaujas lauks,» savu lēmumu pamatoja tiesnese.

Apsūdzēto advokāts Ginters Reizingers pastāstīja, ka viņa klienti cietušajam atvainojušies, samaksājuši 500 eiro sāpju naudu un piedevām «Bayern» veikalā nopirkuši jaunu jaku, krekliņu un cepuri saplēsto vietā.

Tiesas lēmumu «Bild» nosauca par «kuriozu un gudru».LATVIJAS PIRMĀS PALĪDZĪBAS VIENĪBA, biedrība LATVIJAS PIRMĀS PALĪDZĪBAS VIENĪBA, biedrība Uliha 35/37, Liepāja, LV-3401
Rērihs Jānis Rērihs JānisGrieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties