06.07.2015. 13:33
Pasaules golfa pirmais numurs Rorijs Makilrojs, nedēļas nogalē spēlējot futbolu, guvis potītes savainojumu, kura dēļ viņam, ļoti iespējams, nāksies izlaist sezonas trešo "major" turnīru – "Open Championship", kas pēc 10 dienām sāksies Skotijā.

Makilrojam konstatēts kreisās potītes saišu plīsums. Lai arī oficiāla paziņojuma par nespēlēšanu "Open" turnīrā vēl nav, skaidrs, ka 10 dienu laikā tikt uz kājām diez vai būs iespējams. Ziemeļīrijas golfera pārstāvis paziņojis, ka Rorijs vēl nav zaudējis cerības spēlēt Skotijā.

Makilrojs pagājušā gada vasarā kļuva par "Open" čempionu, kad turnīrs notika Liverpūlē. Rorijs toreiz turnīra vadībā bija no starta līdz finišam un par diviem sitieniem pārspēja ASV golferi Rikiju Fauleru un spāni Serhio Garsiju.

Sezonas pirmajos divos "major" turnīros – "Masters" un "US Open" uzvarēja amerikānis Džordans Spīts, kurš Makilroja prombūtnē būtu galvenais favorīts uz panākumu arī gada trešajā lielajā turnīrā. "Open" no 16. līdz 19. jūlijam notiks Sentendrjūsas vecajā laukumā.

Total rupture of left ATFL (ankle ligament) and associated joint capsule damage in a soccer kickabout… https://t.co/xpfDpsW38k— Rory Mcilroy (@McIlroyRory) July 6, 2015R & D akustika, SIA Kurzemes prospekts 3, Rīga, LV-1067
Kapitaņņikovs Semjons Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties