01.12.2013. 20:07
Šodien tika atceltas Pasaules biatlona kausa izcīņas iedzīšanas sacensības. Piedāvājam sportistu atskaņas par organizatoru lēmumu sacensības atcelt. Ar humora izjūtu izcēlies Martēns Furkads.

Šodien iedzīšana nenotika ne vīriešu, ne sieviešu konkurencē. Starptautiskās Biatlona savienības pārstāvis Pērs Lange paskaidroja, kāpēc šīs sacensības nenotiks citu dienu: "Ja mēs pārceļam sacensības uz citu dienu, tad kā likums zaudējam iespēju parādīt šīs sacensības televīzijā."

Atgādinām, ka, kamēr vīri uz starta tā arī neizgāja, dāmas aizvadīja aptuveni pusi distances. Ukrainiete Valentīna Semerenko par pēdējo šaušanu: "Netrāpīju nevienā mērķī, turklāt patērēju daudz laika tēmējot. Devos veikt soda apļus - nekad vēl nebiju redzējusi, ka soda aplī ir rinda. Kad veicu visus piecus soda apļus, tiesnesis sāka visus apstādināt un sapratu, ka sacensības beigušās. Godīgi sakot, sacensības varēja apstādināt arī agrāk."

Somiete Kaisa Mekrereinena: "Laika apstākļi mums nepalīdzēja. Šaut bija sarežģīti. Mani lēmums sacensības apturēt apmierināja, jo necīnījos par augstām vietām. Šaujot bija ilgi jāgaida vēja nomierināšanās. Katru reizi vējš sejā sameta sniegu, neko nevarēja redzēt." Līdzīgus vārdus teica citas sportistes.

Runājot par vīriem, nožēlu (bet vienlaikus arī sapratni) izteica tie, kuriem ne katru dienu iedzīšanā ir iespēja startēt no 2. vai 3. pozīcijas. Sprinta sudraba ieguvējs Fredriks Lindstrēms: "Protams, tas ir nepatīkami, zinot manu starta pozīciju. Es zaudēju punktus šo nenotikušo sacensību dēļ. Taču, tā kā mums ir jāšauj, jādomā arī par drošību. Nedrīkst būt nekādi nelaimes gadījumi." Arnds Paifers, kurš sprintā ieņēma 5. vietu, sacīja: "Diemžēl sacensības atcēla. Žēl, ka mēs zaudējām savas labās starta pozīcijas, tomēr šodien sacensības normālos apstākļos aizvadīt nebija iespējams."

Ar humora izjūtu izcēlās sprinta uzvarētājs Martēns Furkads, kurš savā "Twitter" profilā, pievienojot arī foto, ietvītoja: "Neko nesaprotu, apstākļi šodien bija ideāli."

Izmantotie resursi:Футбол, хоккей, баскетбол, теннис, бокс,...Beach tenis, volejbola laukums Jaunmārupe, Mazcenu aleja 6a, Mārupes n., LV-2166
Trubeckojs Andrejs Trubeckojs AndrejsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties