07.11.2013. 13:50
Ja vēlaties piedalīties unikālā pokera TV šovā 'Full Tilt Poker Pro Battle', kuru organizē Full Tilt Poker, tad tev ir pēdējā iespēja šajā nedēļas nogalē piedalīties kvalifikācijas turnīrā, kurā tiks izspēlētas pēdējās 2 biļetes.

Spēlētāji, kas kvalificēsies piedalīsies īpašā pokera TV šovā, kurā cīnīsies ar labākajiem spēlētājiem no Baltijas un NVS valstīm, starp kuriem būs tādi spēlētāji kā Sergejs Ribačenko, Andrejs Zaičenko, Konstantīns Pučkovs, Aleksejs Kovalčuks un Dominikas Karmazinas. Turnīra uzvarētājs iegūs ne vien turnīra galveno balvu $50'000 apmērā, bet arī iespēju uzspēlēt Heads-up spēli ar Gasu Hansenu un galveno balvu $100'000 apmērā.

Jau šīs nedēļas nogalē svētdien, 10. novembrī, pl. 18.00 pēc Latvijas laika norisināsies pēdējais turnīrs, kurā tiks izspēlētas pēdējās 2 biļetes uz šo TV šovu. Uz šo kvalifikācijas turnīru spēlētāji var nokļūt arī piedaloties citos kvalifikācijas turnīros ar zemākām dalības maksām.

Katru nedēļu spēlētāji var piedalīties arī īpašos bezmaksas turnīros, kuros labākie 100 spēlētāji iegūst biļetes gan uz Lielo fināla turnīru, gan arī biļetes uz Galveno TV šova kvalifikācijas turnīru. Lielais fināla turnīrs notiks sestdien, 16. pl. 18.00 pēc Latvijas laika. Lielā fināla turnīra uzvarētājs arī iegūs biļeti dalībai TV šovā 'Full Tilt Poker Pro Battle'.

Par gaidāmo TV šovu savu viedokli pauda arī Full Tilt Poker profesionālis Gass Hansens: ”Tas, manuprāt, būs lielisks pokera TV šovs, kurā mēs varēsim ieraudzīt daudz talantīgu pokera spēlētāju. Man ir daudz draugu, kas dzīvo Kijevā, un es ceru, ka iegūšu vēl kādus jaunus draugus, ja, protams, viņi spēs pārdzīvot zaudējumu pret mani.”

Uzvarētājs iegūs īpašu TV šova 'Full Tilt Poker Pro Battle' spēlētāja paketi, kas sevī ietver arī apmaksātu dzīvošanu slavenajā viesnīcā "Крещатик", kas atrodas Kijevā un kurā atrodas pokera klubs "Крещатик", kurā vienmēr pieejamas dažādas pokera spēles visiem pokera spēlētājiem.

Vairāk par 'Full Tilt Poker Pro Battle akciju lasiet Full Tilt Poker mājas lapā.Ieviņas, viesu nams, peintbola un mini golfa parks Ieviņas, viesu nams, peintbola un mini golfa parks Murjāņi, "Ieviņas", Sējas n., LV-2142
Mihailovs Jurijs Mihailovs JurijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties