29.05.2013. 17:52
Latviešu tenisists Ernests Gulbis šovakar aizvada sezonas otrā «Grand Slam» turnīra - Francijas atklātā čempionāta - otrās kārtas maču.

Spēles tiešraidi var vērot «Eurosport» kanālā vai šeit.

ATP pasaules rangā 40. vietā esošais Gulbis centrālajā kortā «Philippe Chatrier» tiekas ar mājinieku Gaelu Monfīsu, kurš pasaules rangā ieņem 81. vietu.

Pirmajos geimos abi tenisisti uzvarēja pie savas serves, bet piektajā geimā Monfīsam izdevās lauzt pretinieka servi un izvirzīties vadībā, tomēr jau nākamajā geimā arī Gulbis izmantoja breikbumbu, panākot 3-3. 12. geimā Gulbis pie francūža serves ieguva pirmo setbumbu, tomēr to nespēja izmantot, bet tad maču pārtrauca lietus. Pēc neilgās pauzes Monfīss ne bez veiksmes palīdzības geimu tomēr pabeidza savā labā, nodrošinot taibreiku. Tā vidū latvietim izdevās uzvarēt pāris izspēles pie pretinieka serves, kas ļāva iegūt trīs setbumbas, no kurām trešā tika izmantota.

Otrā seta piektajā geimā Gulbim izdevās lauzt Monfīsa servi, taču jau nākamajā geimā divas breikbumbas ieguva mājinieks, otro no tām izmantojot un izlīdzinot rezultātu 3-3. Desmitajā geimā Monfīss pie Gulbja serves ieguva setbumbu un pēc latvieša kļūdas to izmantoja, izcīnot uzvaru setā.

Informācija tiks papildināta...

Turnīra trešajā kārtā šī dueļa uzvarētājs mērosies spēkiem ar spāni Tomiju Robredo, kurš izlikts ar 32. numuru vai Nīderlandes tenisistu Igoru Sijslingu.

Atgādinām, ka Francijas atklātā čempionāta pirmajā kārtā Gulbis ar 6-1, 7-6 (7:4) un 6-3 pārspēja brazīlieti Rožeriu Dutru da Silvu, kurš pasaules rangā ieņem 94. vietu.

AMP Sistēmas, SIA, Vidzemes filiāle AMP Sistēmas, SIA, Vidzemes filiāle Saules 61, Madona, Madonas n., LV-4801