27.05.2015. 16:50
Pagājušā gada "French Open" fināliste Simona Halepa šogad Parīzē cieta sakāvi jau 2. kārtā, divos setos ar rezultātu 5:7, 1:6 zaudējot Horvātijas tenisistei Mirjanai Lučičai-Baroni, kura Rumānijas pirmo raketi apspēlēja arī pagājušajā "US Open".

Horvātijas veterāne Rumānijas labāko tenisisti augusta beigās ar iespaidīgu uzbrukuma tenisu sakāva "US Open" 3. kārtā. Mirjana Lučiča-Baroni toreiz nodemonstrēja lielisku uzbrukuma tenisu un ar tādiem pašiem ieročiem šodien vienu no turnīra favorītēm sakāva arī Parīzē.

Simona Halepa pret ranga 70. vietā esošo Lučiču-Baroni, kura šogad WTA pamatturnīros bija guvusi tikai piecas uzvaras, divos setos spēja sakrāt tikai piecas tīri uzvarētas izspēles! Horvātijas sportistei bija 29, kas skaidri norāda, no kuras puses šodien pūta vējš.

Savainojumu nomocītā Lučiča-Baroni šogad vēl ne reizi nebija pieveikusi Top 50 spēlētāju, bet pirmā desmitnieka spēlētāju viņa uzveica septīto reizi karjerā. Iepriekšējā Top 10 uzvara viņai bija Ņujorkā pret Halepu.

Halepa pērn Parīzē sasniedza karjeras pirmo "Grand Slam" finālu, kurā trīs setos piekāpās Marijai Šarapovai. Apslimusī čempione šodien 2. kārtas barjeru pārvarēja ļoti viegli, ar 6:3, 6:1 sagraujot citu Krievijas tenisisti Vitāliju Djačenko.