23.11.2013. 22:41

Pilna vērsija:

, apollo.lv, Sports

Tomēr rezultatīvākais no Latvijas basketbolistiem šajā mačā bija Peiners, kuram desmit punkti. Viņš laukumā pavadītajās 33 minūtēs un 32 sekundēs trāpīja trīs no deviņiem divpunktu metieniem, vienu no pieciem tālmetieniem un vienu no diviem soda metieniem. Tāpat basketbolista rēķinā septiņas atlēkušās bumbas, divas pārtvertas piespēles un divi bloķēti metieni, kas deva 14 efektivitātes koeficienta punktus.

Pretējā nometnē Freimanis 21 minūtē un vienā sekundē iemeta septiņus punktus, raidot grozā divus no pieciem divpunktu metieniem un vienu no diviem tālmetieniem. Tāpat uzbrucēja kontā piecas bumbas zem groziem, viens bloķēts metiens un septiņi efektivitātes koeficienta punkti.

Kā zināms, par «Mykolaiv» treneriem strādā Agris Galvanovskis un Artūrs Štālbergs.

Šajā sezonā Ukrainas čempionātā ir daudz Latvijas pārstāvju. Kopvērtējumā gan pašlaik pozitīva bilance ir vienīgi «Himik» vienībai, kas ar sešām uzvarām piecās spēlēs ieņem otro vietu, kā arī Andreja Šeļakova pārstāvētajai «Odessa» komanda, kas ar trim uzvarām piecās cīņās atrodas ceturtajā vietā.

Latvijas izlases saspēles vadītāja Jāņa Strēlnieka pārstāvētā čempionvienība Kijevas «Budiveļņik», ko vada valstsvienības galvenais treneris Ainars Bagatskis, ar trim panākumiem sešās spēlēs ir septītā, bet «Mykolaiv» vienība ar divām uzvarām sešās cīņās ieņem devīto vietu. Ivara Timermaņa pārstāvētā «Mavpi» ar vienu panākumu sešos mačos atrodas 13.pozīcijā, apsteidzot vienīgi Dņeprodzeršinskas «Dņipro-AZOT» komandu, kurā galvenā trenera asistents ir Guntis Endzels. Tā cietusi četras neveiksmes tikpat spēlēs.Ozolnieku Sporta skola Ozolnieki, Stadiona 5, Ozolnieku p., Ozolnieku n., LV-3018
Solncevs Valērijs Solncevs ValērijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties