02.07.2014. 17:51
Latvijas kausa ieguvēja "Jelgava" jau ir ieradusies Norvēģijā, kur rītvakar plkst. 20:00 pēc Latvijas laika tiksies ar pazīstamo futbola klubu Tronheimas "Rosenborg". Jelgavnieki aizvadīja arī pirmo treniņu, tiesa, mājinieki atvēlēja tikai mākslīgā, nevis dabīgā seguma laukumu.

"Rosenborg" mums ir nevis liels, bet gan milzīgs klubs. Tam, protams, ir liela vēsture un labi spēlētāji, tostarp arī izlases spēlētāji. Cienām pretinieku komandu un visus spēlētājus, bet tajā pašā laikā neesam nobijušies," intervijā Tronheimas kluba mājaslapā sacīja "Jelgavas" kapteinis Gints Freimanis. "Paskatījos Transfermarkt, no kurienes nāk "Rosenborg" spēlētāji, bet tas ir viss. Nedaudz paskatījos video jūsu mājaslapā. Protams, pretī gaidījām ne tik spēcīgu komandu kā "Rosenborg", bet tajā pašā laikā tā mums ir laba iespēja parādīt, ka arī mēs varam spēlēt futbolu un sasniegt labu rezultātu."

Gaidām smagu spēli. "Rosenborg" ir stipra komanda, un domāju, ka tas būs interesants mačs," teica jelgavnieku galvenais treneris Vitālijs Astafjevs. "Mums nebija laika veikt īpašu sagatavošanos, jo Latvijas čempionātā bija pārāk daudz spēļu. Bet mēs ieguvām video un cita veida informāciju. Kāds būtu labs rezultāts? Jānospēlē tā, lai mūsu skatītājiem būtu interese par otro spēli."

"Esam labi pastrādājusi treniņnometnē Liepājā un uz Norvēģiju esam atbraukuši pierādīt, ka arī mēs protam spēlēt futbolu. Protams «Rosenborg» pats par sevi jau ir vārds, bet tas, ka mēs cienām savu pretinieku nenozīmē, ka mēs izrādīsim respektu arī laukumā," sarunā ar "Jelgavas Vēstnesi" sacīja Valērijs Redjko.

Kā vēsta "Jelgavas Vēstnesis", Tronheimas kluba pārstāvji prognozē, ka spēli klātienē varētu apmeklēt aptuveni pieci tūkstoši skatītāju. Kopš 12. jūnija Norvēģijas čempionātā ir nepilnu mēnesi ilgs pārtraukums, taču "Rosenborg" 27. jūnijā aizvadīja pārbaudes spēli ar Zviedrijas AIK, piedzīvojot zaudējumu ar 2:3. Gan rītvakar, gan atbildes spēlē "Rosenborg" nevarēs palīdzēt Nikijs Bille Nilsens, kurš vēl nav paguvis atgūties no savainojuma. Dāņu uzbrucējs šosezon 11 spēles ir guvis trīs vārtus.

Jāatzīmē, ka neilgi pirms UEFA Čempionu līgas spēlēm smagā savainojumā iedzīvojies "Ventspils" pretinieces "Malmo" kapteinis Giljermo Molinss, kurš pārbaudes spēlē pret Belgradas "Partizan" savainoja ceļgala krusteniskās saites. Viņa vietā sezonas turpinājumā kapteiņa funkcijas pildīs bijušais Amsterdamas "Ajax" un Brēmenes "Werder" uzbrucējs Markuss Rūsenberjs.

Izmantotie resursi:Nyheter | RosenborgNyheter | RosenborgSkadet Bille ute i minst tre kamper -adressa.noSports | Jelgavas Vēstnesis - portāls katram...MFFtv: Molins korsbandsskadad - Malmö FFTatnaftas kausa cīņas mākslu Federācija Jaunciema gatve 322, Rīga, LV-1015
Kučans Vasilijs Grieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties