25.10.2015. 18:40
VTB Vienotajā līgā šovakar, 25. oktobrī, otro uzvaru izcīnīja Rolanda Freimaņa pārstāvētais Tallinas "Kalev/Cramo”, kas savā laukumā ar rezultātu 85:75 (20:15, 17:25, 21:15, 21:15) pārspēja turnīra jaunpienācējus Tbilisi "Vita” basketbolistus. Latvijas izlases uzbrucējs Igaunijas kluba labā aizvadīja ļoti produktīvu spēli, gūstot 20 punktus, izcīnot sešas atlēkušas bumbas, kā arī rezultatīvi asistējot piecas reizes.

Pirms šī vakara cīņas "Kalev/Cramo” aizvadītajās trīs turnīra spēlēs bija izcīnījusi vienu panākumu, iepriekšējā kārtā Tallinā pārspējot somu "Bisons” (83:78). Freimanis vidēji katrā mačā laukumā pavadītajās 30 minūtēs guva deviņus punktus un izcīnīja sešas atlēkušās bumbas. Gruzijā bāzētajam klubam pirmā pieredze VTB līgā nav bijusi veiksmīga – piedzīvoti zaudējumi visās četrās aizvadītajās spēlēs ar vidējo starpību -35,5 punkti.

Jau no cīņas pirmajām minūtēm bija skaidrs, ka "Saku Suurhall" arēnā gaidāma līdzīga spēle - ceturtdaļas vidū neizšķirts 8:8. Nedaudz vēlāk laukumā pirmo reizi devās Freimanis, ar otro mēģinājumu realizējot tālmetienu, bet jau nākamajā uzbrukumā rezultatīvi asistējot Džošam Būnam, kurš trieca bumbu grozā no augšas ar piezīmi (20:15). Rolandam bija iespēja papildināt punktu ražu ar vēl trim, taču rezultāts uz tablo palika nemainīgs arī noslēdzoties pirmajam ceturksnim.

Otrā perioda ievadā mājinieki iekrāja astoņu punktu pārsvaru (27:19), taču kļūdas un vairāki neprecīzi metieni (tostarp pāris neveiksmīgi Freimaņa tālmetieni) ļāva viesiem no Tbilisi dažu minūšu laikā veikt 10:0 izrāvienu un izvirzīties vadībā (29:27). "Vita" ieguva pat sešu punktu pārsvaru, taču Marko Kilingsvorta metiens no groza apakšas līdz ar puslaika beigu sirēnu ļāva mājiniekiem nedaudz pietuvoties (37:40).

"Kalev/Cramo" veiksmīgi iesāka trešo ceturtdaļu - divi sekmīgi Stena Soka trejači īsā laikā ļāva atkal atgūt vadību (45:40). Turpinājumā gan Tallinas klubam vairāki nesekmīgi un neizteiksmīgi uzbrukumi, taču divi Freimaņa tālmetieni pēc kārtas atdzīvināja komandas ofensīvu un sanākušo publiku, bet rezultāts pirms pēdējā perioda 58:55.

Skaidrības par uzvarētāju nebija pat līdz pamatlaika pēdējām minūtēm, taču pateicoties Kilingsvorta, Soka un, it sevišķi, Freimaņa pūliņiem mājiniekiem izdevās nosargāt uzvaru līdz pat mača beigām - 85:75.

Rolands Freimanis spēlē iesaistījās no rezervistu soliņa, laukumā pavadot 24:04 minūtes un ar gūtajiem 20 punktiem (1p. 0/1, 2p. 4/7, 3p. 4/10) kļuva par rezultatīvāko spēlētāju uzvarētāju rindās. Latvietim arī sešas atlēkušās bumbas un piecas rezultatīvas piespēles.

Izmantotie resursi:Home page | VTB United League

get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]
Čerņavskis Vladislavs Čerņavskis VladislavsDžudo, Sambo, Džiu-džitsu, Kaujas sambo, MMA