20.09.2013. 17:05
Ukrainas basketbola kluba Južnijas "Khimik" galvenais treneris Kārlis Muižnieks atklājis, ka šovakar pirmo spēli kluba rindās aizvadīs Rolands Freimanis, vēsta Ukrainas plašsaziņas līdzekļi. Muižnieks pastāstījis arī par aizvadīto treniņnometni.

"Domāju, ka nometne Lietuvā bija veiksmīga. Izdarījām visu ieplānoto – trenējāmies, aizvadījām astoņas pārbaudes spēles, pārbaudījām visus spēlētājus un mūsu taktiskus ieročus uzbrukumā un aizsardzībā. Mērojāmies spēkiem gan ar komandām, kas ir augstākā līmenī par mums, gan tādām, kas ir mūsu līmenī. Labi, ka varējām strādāt ar pilnu jaudu un spēlētāji iztika bez savainojumiem. Pirms čempionāta aizvadīsim vēl vairākas pārbaudes spēles, komandai pievienojušies Freimanis un Pustovojs, kuri piedalījās Eiropas čempionātā," sacīja Muižnieks.

"Rolands Freimanis ieradās trešdien vēlu vakarā, ceturtdien izgāja medicīnisko pārbaudi un aizvadīja vakara treniņu ar komandu, bet piektdien (spēle pret "Ferro" paredzēta 17:30) jau spēlēs," norādīja "Khimik" galvenais treneris. Jāatgādina, ka līgumu ar "Khimik" Freimanis parakstīja septembra sākumā.

Muižnieks arī pauda savu viedokli par Eiropas čempionātu: "Šogad ir ļoti interesants čempionāts. Komandas, kuras netika uzskatītas par favorītēm vai nopietnām konkurentēm, labi sevi parādīja. Priecājos, ka starp viņām varu nosaukt arī Latviju un Ukrainu. Žēl, ka Latvija netika labāko astoņniekā."

Izmantotie resursi:Basket.com.uaget_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]
Kučans Vasilijs Grieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties