04.05.2015. 14:51
VTB Vienotās līgas "play-off" mačā šodien Rolands Freimanis un Kazaņas "Unics" ar 75:89 atzina Krasnodaras "Lokomotiv-Kuban", sērijā līdz trim uzvarām nokļūstot iedzinējos ar 0:2.

Sērijas pirmais mačs Krasnodarā noslēdzās ar "Lokomotiv-Kuban" uzvaru (74:63), un arī šodien mājinieki ātri izvirzījās vadībā. Pirmo ceturtdaļu laukuma saimnieki uzvarēja ar +13 (27:14), bet puslaika pārtraukumā devās ar iespaidīgo 28 punktu pārsvaru (57:29).

"Unics" negrasījās padoties un pēc pārtraukuma deva prettriecienu. Trešajā ceturtdaļā Kazaņas komanda uzvarēja ar 29:13, bet noslēdzošā ceturkšņa ievadā pietuvojās līdz pat -8 (62:70). Izšķirošajam triecienam spēku gan nepietika, un "Lokomotiv-Kuban" nosargāja uzvaru (89:75).

"Unics" uzbrucējs Rolands Freimanis spēlēja nepilnas četras minūtes (3:54) un neguva punktus (3p. – 0/1). Latviešu uzbrucēja kontā divas atlēkušās bumbas, viena piespēle un viena piezīme.

Krasnodaras komandas rindās 11 un vairāk punktus guva seši dažādi basketbolisti, viņu vidū ar 17 punktiem, sešām atlēkušajām bumbām un trim bloķētiem metieniem izcēlās Entonijs Rendolfs. "Unics" sastāvā 16 punkti un deviņas rezultatīvas piespēles Sergeja Bikova kontā.

Sērijā līdz trim uzvarām "Lokomotiv-Kuban" izvirzījās vadībā ar 2:0. Nākamais mačs notiks 7. maijā Kazaņā. Šīs sērijas uzvarētājs pusfinālā sacentīsies ar "Khimki" vai "Avtodor".

Izmantotie resursi:Главная | Единая Лига ВТБ