04.01.2017. 23:54

Tonijam Pārkeram piederošais klubs “ASVEL Lyon Villeurbanne” (9-2, #1) savā laukumā uzvarēja Saloniku PAOK (5-6, #5) ar 70:56. Pirms izšķirošajām 10 minūtēm mājiniekiem bija plus seši – 53:47, taču cīņas noslēgumā viņi ielaida tikai deviņus punktus.

Žanis Peiners ciemiņu rindās 26 minūtēs atzīmējās ar astoņiem punktiem (2p 2/3, 3p 0/1, 1p 4/6), vienu atlēkušo bumbu aizsardzībā, divām piespēlēm un trīs kļūdām. Universālais aizsargs atstāja laukumu ar piecām piezīmēm, +/- rādītāju -5 un lietderības koeficientu 4.

Turcijas klubs “Muratbey Usak Sportif” (4-7, #6) savā laukumā pieveica Polijas komandu “Rosa Radom” (3-8, #7) ar 96:76 (16:22, 27:22, 26:14, 27:18). Uzvarētāju rindās pieci spēlētāji sameta 11 vai vairāk punktus, turklāt spēka uzbrucējs Zeks Ogasts guva 31 punktu un savāca 14 atlēkušās bumbas.

Rolands Freimanis 27:37 minūtēs savā rēķinā ierakstīja 12 punktus (2p 3/8, 3p 2/5), piecas atlēkušās bumbas aizsardzībā un divas piespēles. Uzbrucējs saņēma vienu personisko piezīmi, ieguva +/- rādītāju 15 un nopelnīja lietderības koeficientu 11.

Klaipēdas “Neptūnas” (8-3, #2) mājās zaudeja Vācijas klubam “EWE Baskets Oldenburg” (7-4, #3) ar 69:73. Lietuviešu neveiksme ļāvusi ASVEL izvirzīties C grupas līderpozīcijās.

No citiem rezultātiem jāatzīmē Izraēlas čempionu "Maccabi Rishon Le Zion" pārliecinošā uzvara pār Venēcijas "Umana Reyer" ar 79:61.

Bebra, Bebrenes pagasta slēpošanas, skriešanas klubs Bebrene, "Tehnikums", Bebrenes p., Ilūkstes n., LV-5439