27.03.2017. 23:35

Daira Bertāna un Rolanda Freimaņa komandu savstarpējā spēlē "Muratbey Usak" pirmajā puslaikā spēja mājiniekus pārsteigt. Jau pirmajā ceturtdaļā Freimaņa komanda panāca astoņu punktu pārsvaru, ko noturēja un arī nedaudz palielināja līdz puslaika beigām (32:41). Taču mača turpinājumā "Darussafaka" izmantoja pretinieku daudzās piezīmes, atspēlējās un uzvarēja ar 78:70, otrajā puslaikā ielaižot tikai 29 punktus.

Bertāns laukumā pavadīja 17:05 minūtes, kuru laikā guva piecus punktus (1p. 0.1, 2p, 1/3, 3p. 1/4), kā arī veica divas rezultatīvas piespēles. Viņam arī viena personiskā piezīme. Savukārt Freimanis 27:51 nospēlētajās minūtēs izcēlās ar deviņiem gūtiem punktiem (1p. 1/1, 2p. 1/3, 3p. 2/2) un divām atlēkušajām bumbām, kā arī vienreiz pārtvēra bumbu un nopelnīja trīs piezīmes, taču pieļāva arī trīs kļūdas, kamēr "Muratbey Usak" kopā sakrāja veselas 27 kļūdas.

Kopvērtējumā Bertāna komanda ieņem piekto vietu ar 16 uzvarām 23 spēlēs, kamēr "Muratbey" ir 13. vietā 16 komandu konkurencē ar bilanci 7-16.

Itālijas čempionātā 18 gadus vecais Artūrs Strautiņš izcēlās ar desmit gūtiem punktiem, atkārtojot savu rezultativitātes rekordu A Sērijā. Viņš palīdzēja "Reggio Emilia" ar 103:70 sagraut "Brescia", nospēlējot 17 minūtes un trāpot divus tālmetienus (1p. 2/2, 2p. 1/1, 3p. 2/4). Viņam arī četras atlēkušās bumbas un arī četras piezīmes.

Bet Rumānijas čempionātā Ernests Kalve pavadīja laukumā 35 minūtes "Mures TG Mugres" uzvarā pār "Craiova" ar 97:92. Kalve guva 18 punktus (1p. 2/2, 2p. 2/4, 3p. 4/5), savāca trīs atlēkušās bumbas, izdarīja divas rezultatīvas piespēles un bloķēja vienu metienu, bet arī sakrāja četras piezīmes. Viņam bija labākais efektivitātes koeficients komandā.

Jēkabpils Lūši, sporta klubs Zīlāni, "Dārzupītes" 4, Kūku p., Krustpils n., LV-5222
Ginijatuļina Elvīra Ginijatuļina ElvīraMākslas vingrošana, Spēka Triscīņa, Fitness, Bodibildings, Pilates, Ārstnieciskā vingrošana