07.12.2016. 09:38

Otrā apļa pirmajā spēlē "Neptunas" savā laukumā Klaipēdā uzņēma "Muratbey Sportif" un, otrajā ceturtdaļā gūstot 38 (!) punktus, izcīnīja pārliecinošu panākumu ar 103:88. Džimijs Beirons uzvarētāju rindās aizvadīja izcilu spēli, trāpot desmit no 15 tālmetieniem un visus piecus izmestos divpunktu metienus - 42 punkti un efektivitātes rādītājs +40.

Rezultatīvāko spēli sezonā aizvadīja Rolands Freimanis, kurš Ušakas rindās laukumā devās pamata pieciniekā un spēlēja bez maiņām. 40 minūšu laikā Rolands guva 23 punktus (2p. 5/13, 3p. 4/6, s.m. 1/2), kā arī izcīnīja sešas atlēkušās bumbas, atdeva vienu rezultatīvu piespēli un reizi pārkāpa noteikumus. Freimanim efektivitātes rādītājs +19. "Sportif" gan ar diviem panākumiem astoņos mačos atrodas pēdējā vietā grupā.

Citā spēlē Saloniku PAOK, sastāvā atgriežoties Žanim Peineram, ar 85:66 savā laukumā apspēlēja Polijas vicečempioni "Rosa Radom", kam pirmā apļa spēlē Polijā zaudēja trešajā pagarinājumā. Žanis laukumā bija 11 minūtes un 18 sekundes, guva četrus punktus (2p. 2/2, 3p. 0/1), pārtvēra vienu bumbu un saņēma vienu piezīmi. Peineram esot laukumā, komanda guva par 11 punktiem vairāk nekā pretinieki.

Jēkabpils Lūši, sporta klubs Zīlāni, "Dārzupītes" 4, Kūku p., Krustpils n., LV-5222