30.12.2015. 20:54
Igaunijas basketbola čempionātā perfektu bilanci saglabā Tallinas "Kalev"/"Cramo", kas izbraukumā ar 78:73 pārspēja "Parnu". Rolandam Freimanim 22 punkti un 13 atlēkušās bumbas.

Tallinas komanda jau pirmajā ceturtdaļā ieguva astoņu punktu pārsvaru (13:5), otrajā ceturtdaļā to palielināja līdz desmit (28:18) un arī 12 punktiem (39:27), taču Pērnavas basketbolisti ļoti labi aizvadīja puslaika beigas. Mājinieki četru minūšu periodu uzvarēja ar 13:2 un pietuvojās vairs tikai līdz vienam punktam (40:41).

Otrajā puslaikā "Kalev"/"Cramo" atjaunoja 12 punktu starpību, un ceturtās ceturtdaļās sākumā Freimanis panāca arī plus 14 (62:48). Vēl četras minūtes līdz pamatlaika beigām komandas šķīra 13 punkti (70:57), taču pērnavieši atkal sasparojās un pēc precīza trejača 20 sekundes līdz beigām pietuvojās līdz iena metiena atstatumam (73:76). Laika glābt spēli gan vairs nebija – beigās 73:78.

Rolandam Freimanim otro vakaru pēc kārtas bija lielākais spēles laiks komandā – 36 minūtes un divas sekundes -, un šoreiz viņš ar 22 punktiem bija rezultatīvākais. Freimanis trāpīja astoņus no 15 divpunktu metieniem un divus no četriem tālmetieniem. Viņa rēķinā arī 13 atlēkušās bumbas un divas rezultatīvas piespēles. 18 punktus guva vakardienas rezultatīvākais vīrs Rains Veidemans, bet mājiniekiem ar attiecīgi 22 un 21 punktu izcēlās Pauļus Petrilevičs un Jonass Jerveleinens.