14.02.2015. 08:47
Kristers Gudļevskis aizvadījis spēli Amerikas Hokeja līgā, kur viņa komanda Sirakjūzas „Crunch” ar 0:2 piekāpās Norfolas „Admirals”, savukārt Ralfs Freibergs guva vārtus ECHL spēlē.

Pēc nedēļas vidū ciestās sakāves 0:10 „Crunch” arī šodien nespēja gūt vārtus un ar 0:2 zaudēja Norfolas „Admirals”. Kristers Gudļevskis „Crunch” vārtos atvairīja 26 no 28 pretinieku metieniem, kas gan neglāba no zaudējuma. Pirmos vārtus latviešu vārtsargs ielaida jau spēles 73. sekundē, bet otros – otrā perioda izskaņā. Abās reizēs „Admirals” realizēja skaitlisko vairākumu.To šajā spēlē gan netrūka, jo kopumā tika sakrātas 70 soda minūtes.

Ar vārtu guvumu ECHL spēlē izcēlies aizsargs Ralfs Freibergs, spēles 26. minūtē palīdzot Ontario „Reign” panākt 2:2 pret „Aces” vienību. „Aces” gan vēlāk izrāva uzvaru, taču Freibergs spēli noslēdza ar pozitīvu lietderības koeficientu +1. Šosezon 34 ECHL spēlēs latviešu aizsargs guvis trīs vārtus un izdarījis astoņas rezultatīvas piespēles.

Talsas „Oilers” uzvarā pār „Mallards” (2:1) Ričards Birziņš nopelnīja divas soda minūtes un izdarīja vienu metienu pa vārtiem, kā arī noslēdza spēli ar pozitīvu lietderības koeficientu +1. Savukārt Vitālijs Pavlovs „Eagles” zaudējumā 3:5 palika ar negatīvu lietderības koeficientu -2.

Negatīvs lietderības koeficients (-1) arī Robertam Lipsbergam, kura „Thunderbirds” Rietumu hokeja līgas spēlē pret „Blazers” pagarinājumā piekāpās ar 2:3. Lipsbergam arī divas soda minūtes. Zaudējums pagarinājumā (4:5)arī „Wheat Kings” vienībai, kuras sastāvā Rihards Bukarts izcēlās ar rezultatīvu piespēli. Savukārt QJMHL rezultatīvu piespēli veica Georgs Golovkovs, kas gan nepalīdzēja „Voltigeurs” vienībai izvairīties no zaudējuma, arī ar rezultātu 4:5.

Izmantotie resursi:TheAHL.com| The American Hockey LeagueThe ECHL - Premier 'AA' Hockey League | Home PageWHL NetworkQMJHL Network