27.11.2017. 00:00

Čehijas čempionātā Ralfs Freibergs ar divām rezultatīvām piespēlēm sekmēja „Zlin” uzvaru viesos pār „Skoda Plzen” (2:1). „Zlin” neizšķirtu panāca 51. minūtē, bet pēc tam izrāva uzvaru papildlaikā. Freibergs nospēlēja 25 minūtes, kurās ar divām piespēlēm papildināja savu sezonas statistisku (25 mačos 2+10), nopelnīja četras soda minūtes un ieguva +1. Savukārt Roberts Bukarts 21 nospēlētajā minūtē nopelnīja vienu noraidījumu.

Zaudējums Čehijā tikmēr Andra Džeriņa un Oskara Cibuļska „Mountfield” vienībai, kas viesos ar 2:3 piekāpās Pardubices „Dynamo”. Abi Latvijas hokejisti punktus neguva, saņēma katrs pa divām soda minūtēm un palika ar neitrālu lietderības koeficientu.

Slovākijas līgā triju latviešu pārstāvētā „Nove Zamky” ar 2:1 papildlaikā pieveica „Banska Bystrica”. Komandas pirmo vārtu guvumā rezultatīvu piespēli nopelnīja Artūrs Salija, kamēr Koba un Māris Jasi šoreiz palika bez punktiem, toties pārtrauca komandas piecu zaudējumu sēriju. Citā šīs līgas spēlē Jānis Andersons palika bez punktiem „Zvolen” uzvarā 4:2 pār „Poprad”. Andersona komandai tā bija trešā uzvara pēc kārtas.

Vācijas DEL mačā ceturto neveiksmi pēc kārtas piedzīvoja Arvīda Reķa pārstāvētā „Panther”, kas ar 1:4 zaudēja Herberta Vasiļjeva bijušajai komandai „Pinguine”. Reķis komandas vienīgo vārtu guvumā tieši nepiedalījās, un līdz ar šo zaudējumu „Panther” atslidējusi uz priekšpēdējo vietu līgā.

Zintis Nauris Zuševics palīdzēja Grācas „99ers” izcīnīt uzvaru EBEL spēlē, ar 4:3 papildlaikā pieveicot „Donbirn”. Zuševics pats punktus neguva un, spēlējot nomināli pirmajā maiņā, ieguva neitrālu lietderības koeficientu.

Elites hokeja līgā Lielbritānijā Ervīns Muštukovs aizveda Šefīldas „Steelers” līdz uzvarai pār „Coventry Blaze” (3:1). Latvijas vārtsargs atvairīja 23 no 24 pretinieku metieniem, un viņa komanda saglabā ceturto vietu kopvērtējumā. Citā EIHL mačā Ričardam Birziņam rezultatīva piespēle „Fife Flyers” uzvarā ar 5:4 papildlaikā pār „Panthers”, Čempionu līgas astotdaļfinālisti. Savukārt Edinburgas „Capitals” ar Juri Upīti, Rihardu Grigoru un Ņikitu Koļesņikovu sastāvā ar 5:3 pieveica „Stars”. Upītis izcēlās ar vārtu guvumu un rezultatīvu piespēli, kamēr Koļesņikovam 14 soda minūtes.

Dānijā Roberts Jekimovs palīdzēja „Frederikshavn” ar 5:3 pieveikt savu bijušo komandu un pašreizējo līgas līderi „Blue Fox”. Jekimovs punktus šoreiz neguva. Bet Francijā Renāra Demitera vārti un Artūra Mickeviča piespēle palīdzēja „Lyon”, kuras pieteikumā nebija Māra Jučera, ar 4:3 pieveikt „Amiens”.

Savukārt vakar ar vērienu Baltkrievijas komandā Žlobinas "Metallurg" debitējis Lauris Bajaruns. Viņš vakardienas spēlē guva vārtus un izdarīja veselas četras rezultatīvas piespēles, palīdzot ar 7:1 sagraut "Mogilev" vienību. Sezonas sākumā Bajaruns spēlēja "Liepājā", kur desmit mačos guva 17 punktus, bet iepriekšējo sezonu viņš pabeidza Francijā.

AMP Sistēmas, SIA, Vidzemes filiāle AMP Sistēmas, SIA, Vidzemes filiāle Saules 61, Madona, Madonas n., LV-4801