20.11.2015. 09:20
Latvijas hokeja aizsargs Ralfs Freibergs individuāli aizvadījis itin veiksmīgu spēli Austrumkrasta hokeja līgas (ECHL) regulārās sezonas spēlē Toledo ''Wallaye'' kreklā, tomēr viņa pārstāvētā komanda piedzīvoja zaudējumu pēcspēles metienu sērijā.

Ralfa Freiberga pārstāvētā ''Wallaye'' komanda aizvadītajā naktī savā laukumā uzņēma Kalamazo ''Wings'' hokejistus. Jau pirmajā periodā komandas kopā sameta trīs ripas, ar 2:1 vadībā esot ''Wallaye'', bet turpinājumā tik labi uzbrukumā komandās nevedās, un ''Wings'' izlīdzinājumu panāca tikai trešajā periodā (2:2). Cīņa nonāca līdz pēcspēles metieniem, kuros uzvaru piektajā sērijā nodrošināja ''Wings'' hokejisti.

Freibergs uz ledus bija abās reizēs, kad ''Wallaye'' guva vārtus, pie tam ar Freibergu laukumā ''Wallaye'' vārtus neielaida visas spēles gaitā, tādējādi latvietis iekrāja pozitīvu lietderības koeficientu plus divi, šoreiz pie rezultativitātes punktiem gan netiekot. Aizsargam viens metiens pa pretinieku vārtiem.

Freibergs šosezon ECHL līgā nospēlējis 11 mačus, kuru laikā ticis pie piecām rezultatīvām piespēlēm, lietderības koeficienta plus četri, 11 metieniem pa pretinieku vārtiem un 13 soda minūtēm. Austrumu konferencē ''Wallaye'' ar 13 punktiem 15 spēlēs ieņem devīto vietu 14 komandu konkurencē.

Izmantotie resursi:The ECHL - Premier 'AA' Hockey League | Home Page

Preiļu 1. pamatskola Preiļu 1. pamatskola Daugavpils 34, Preiļi, Preiļu n., LV-5301