16.06.2016. 07:29

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Pēc policijas informācijas, 36 fani tika aizturēti, bet 16 personas guva savainojumus. Sagaidāms, ka no Francijas izraidīs trīs Krievijas līdzjutējus un vienu Ukrainas fanu. 

Policijai darba netrūka arī naktī, kad Lilles centrā tika izklīdināta skaļa futbola fanu grupa, kurā bija apmēram 200 cilvēku. Kārtības uzturēšanai ielās iesaistīja 4000 policistu un žandarmu.

Nekārtībās savu roku pielika arī fanu zonu Lillē pametušie Francijas atbalstītāji, kuri pēc savas komandas uzvaras pār Albāniju meta policistiem ar akmeņiem un pudelēm. 

Savukārt vilcienā, kas Lillē ieradās no Kalē, sakāvās Anglijas un Velsas līdzjutēji, no kuriem pieci tika arestēti. Anglijas un Velsas izlases ceturtdien spēlēs netālajā Lensā. Savukārt Lillē sadzērušies Anglijas atbalstītāji skandēja pretkrievu un antieiropeiskas dziesmas. Krievijas izlase trešdien Lillē zaudēja slovākiem un vietām pilsētā iesaistījās nelielās sadursmēs ar konkurentiem, taču nebija tādu masu kautiņu kā pēc iepriekšējās Krievijas spēles Marseļā, kur mačā pret Angliju tika fiksēts neizšķirts.

Pēc Francijas likumsargu informācijas, Krievijas atbalstītājiem nelāgu slavu sagādā apmēram 150 labi organizētu ekstrēmistu, savukārt lielākā daļa līdzjutēju grib redzēt futbola spēles un atbalstīt savu komandu.Nodens, SIA Aiviekstes 22, Rīga, LV-1019
Šmigarevs Andrejs Šmigarevs AndrejsBrīvā cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties