05.04.2015. 18:27
Latvijas hokeja izlases nākamā pretiniece pārbaudes spēlēs gatavojoties pasaules čempionātam (PČ) - Francija, Rīgā ieradīsies pēc divām uzvarām pār Dāniju, liecina Eiropas Izaicinājuma tūres rīkotāju informācija.

• Beļavskis: Vairākumā gūtie vārti deva mums pārliecību šodien

Sestdien Mežēvā notikušajā spēlē francūži atspēlējās no 0:2 un 2:3. Vārtus Francijas komandā guva Rafaels Forē, Šarls Bertrēns, Antuāns Manavians un Damiens Raū.

Piektdien Francija uzvarēja Dāniju ar 4:2.

Latvijas izlase Franciju uzņems «Arēnā Rīga» 9. un 10. aprīlī.

Citās sestdienas spēlēs Slovākija Bratislavā uzvarēja Zviedriju ar 3:1. Uzvarētājiem vārtus guva Dominiks Granāks, Marcels Haščāks un Dāvids Grigers, bet zviedriem - Daniels Gunnarsons, kurš komandu izvirzīja vadībā pirmā perioda pēdējā minūtē.

Čehija Lillehammerē ar 1:0 uzvarēja Norvēģiju. Vārtus otrās trešdaļas vidū guva Dominiks Simons.

Visas komandas ar šīm spēlēm Eiropas Izaicinājuma tūres ietvaros turpina gatavošanos pasaules čempionātam, kas Čehijā sāksies 1. maijā.