01.02.2015. 20:21

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Kataras handbolisti pirmo reizi spēlēja pasaules čempionāta finālā un viņu aizkļūšana līdz izšķirošajai spēlei bija turnīra lielākais pārsteigums. Katarieši pusfinālā ar 31:29 uzvarēja Poliju, bet Francija ar 26:22 bija pārāka par līdzšinējiem pasaules čempioniem spāņiem. Francija pasaules čempionātos nebija uzvarējusi kopš 2011.gada.

Lai gan Katara ir izpelnījusies arī ironiju par handbola izlases sastāvu, kur lielākoties iekļauti citās valstīs spēles prasmes apguvuši sportisti, Francijas uzvaras lielākais balsts finālā bija Serbijā dzimušais Nikola Karabatičs.

Āzijas valstu izlases pasaules čempionātos iepriekš ne reizi nebija tikušas tālāk par ceturtdaļfinālu, turklāt pusfinālos, neskaitot Eiropiešu dalību, tikai divreiz spēlēja Āfrikas valstsvienības. 

Spēlē par bronzas medaļām poļi ar 29:28 svētdien uzveica Spānijas valstsvienību.Dagdas novada sporta skola Mičurina 3a, Dagda, Dagdas n., LV-5674
Ginijatuļina Elvīra Ginijatuļina ElvīraMākslas vingrošana, Spēka Triscīņa, Fitness, Bodibildings, Pilates, Ārstnieciskā vingrošana
FTA
Reģistrēties