01.11.2017. 21:19

"Monaco" joprojām nevarēja palīdzēt uzbrukuma līderis Radamels Falkao, bet jau pirmā puslaika vidū viesi savainojuma dēļ zaudēja vēl vienu līderi – kreisās malas pussargu Tomā Lemāru, kuru nomainīja Stevans Jovetičs. Grupas līdere Stambulas "Besiktas" ļoti labi iesāka spēli, taču Francijas čempione pamazām spēja lauzt cīņas gaitu un puslaika izskaņā arī izvirzījās vadībā. Mājinieki savā soda laukumā zaudēja bumbu, un Ronijs Lopešs no distances teicami trāpīja tālajā apakšējā stūrī (1:0).

Viesu prieki gan nebija ilgi, jo otrā puslaika sākumā brazīliešu aizsargs Žorže soda laukumā iekrita uz Rikardu Kvarežmas māņkustību un izklupienā nogāza portugāli. Pendeli izpildīja Dženks Tosuns – Danijels Subašičs bumbu skāra, tomēr turka sitiens augšējā stūrī bija pārāk spēcīgs (1:1). Drīzumā Kvarežma varēja panākt 2:1 mājinieku labā, bet spēles beigu daļā īsā laikā iespējas atgūt vadību neizmantoja "Monaco" aizsargi Andrea Ragi un Kamils Gliks - vienreiz bumbu no līnijas izsita pretinieku aizsargs.

80. minūtē iespēju neizmantoja "Besiktas" uzbrucējs Raiens Bābels, savukārt spēles izskaņā atkal aktīvāka bija "Monaco", kas presingoja un radīja vairākas iespējas izraut uzvaru. Pēc Žuau Motinju standartsituācijas ar galvu sita Žemersons, tomēr mājinieku vārtsargs Fabri glāba komandu. Iespēju palaida garām arī Keitā Baldē, un "Monaco" ar diviem punktiem saglabā pēdējo vietu grupā.Aquatic Vita, SIA Brīvības gatve 314, Rīga, LV-1006
Alksne Inta Aerobika, Peldēšana
FTA
Reģistrēties