07.12.2015. 22:09
"Par darbu un pašatdevi bijām pelnījuši labas lietas, taču tajā pašā laikā neatbrīvojāmies no savām kļūdām," VTB līgas mājas spēlē atzīstot Maskavas CSKA pārākumu, teica basketbola kluba “VEF Rīga” galvenais treneris Karloss Frade.

"Rīgā ieradāmies no Bambergas, kur aizvadījām Eirolīgas izbraukuma spēles pret “Brose Baskets”. Pirms cīņas teicu, ka spēlēsim pret ļoti enerģisku komandu ar talantīgiem spēlētājiem, turklāt VEF sastāvā ir arī vairāki pieredzējuši basketbolisti.

Pirmajā puslaikā dominējām uzbrukumā un izmantojām VEF piedāvātās iespējas aizsardzībā. Trešajā ceturtdaļā atdzīvojāmies aizsardzībā, vairākas reizes izjaucot pretinieku uzbrukumus. Šodien bijām labāka komanda un bijām pelnījuši uzvarēt."

"Neizmantojām iespēju, jo CSKA spēlētāji nebija tik labi sagatavojušies kā citām spēlēm. Aizsardzībā atļāvām viņiem izdarīt vieglus metienus, taču arī uzbrukumā nejutām diezgan lielu pretestību. Gribējās tikt klāt un uzvarēt spēli, taču dažās epizodēs nenospēlējām, kā vajadzēja."

"Neesam apmierināti ar iznākumu. Nav nekas ārkārtējs, ja pretinieks labāk izmanto savas iespējas, taču bija situācijas, kurās paši varējām nospēlēt labāk. Piemēram, CSKA spēlētāji guva pārāk daudz vieglu punktu.

Radās problēmas arī uzbrukumā pieci pret pieci. Pozitīvais – nezaudējām koncentrēšanos. Par darbu un pašatdevi bijām pelnījuši labas lietas, taču tajā pašā laikā neatbrīvojāmies no savām kļūdām. Mani pārmetumi ir tikai par solīdu situāciju neizmantošanu.

Pēc spēles aprunājos ar senu draugu. Džoelu Frīlendu pazīstu no laikiem, kad biju “Gran Canaria” galvenā trenera palīgs. Esmu priecīgs redzēt viņu veselu un labā formā. Nešaubos, ka sezonas turpinājumā viņš daudz palīdzēs CSKA."

Līguma pārtraukšana ar Spīdiju Smitu bija gan mans, gan kluba lēmums. Viņa līguma juridiskā puse nav manā kompetencē, tas paliek kluba ziņā.”Kučans Vasilijs Grieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties