24.10.2016. 13:48
Svētdien ASV Lielās balvas izcīņā piecdesmito uzvaru F-1 pilota karjerā izcīnīja brits Lūiss Hamiltons. Lai arī sportistam ir 26 punktu deficīts čempionāta kopvērtējumā, kurā līderis ir Hamiltona komandas biedrs Niko Rosbergs, tas ir ievērojams sasniegums, jo vairāk par 50 uzvarām ir tikai Mihaēlam Šūmaheram (91) un Alēnam Prostam (51).

Otrajā vietā ASV Lielās balvas izcīņā finišēja Rosbergs, bet trešais palika austrālietis Daniels Rikjardo. Vēl pie ieskaites punktiem Ostinā, Teksasā štatā notikušajās sacensībās tika Sebastjans Fetels, Fernando Alonso, Karloss Sainss juniors, Felipe Masa, Serhio Peress, Džensons Batons un Romēns Grožāns.

Pasaules čempionāta kopvērtējuma līderim Rosbergam trīs sacīkstes pirms sezonas beigām ir 331 punkts, bet viņam ar 305 punktiem seko Hamiltons. Savukārt 227 punktus iekrājis trešajā vietā esošais Rikjardo, bet pie 177 punktiem ticis Fetels, kurš apsteidza savu komandas biedru Kimi Raikonenu no Somijas.