16.04.2015. 08:13

Lai gan spēles 33.minūtē mājiniekus vadībā izvirzīja Bo Horvats, tie izrādījās Canucks vienīgie gūtie vārti šajā spēlē. Turpinājumā Deivids Džonss trešā perioda ievadā panāca 1:1, bet tikai 30 sekundes pirms pamatlaika beigām Kriss Rasels guva uzvaras vārtus, sarūgtinot mājinieku līdzjutējus.

Ķēniņš uz ledus pavadīja 13 minūtes un vienu sekundi, izceļoties ar trim spēka paņēmieniem un neitrālu lietderības koeficientu. Kā zināms, regulārajā turnīrā latvietis piedalījās 30 mačos, kuros iekrāja 12 (4+8) rezultativitātes punktus un -2 lietderības koeficientu.

Par aizvadītās spēles spožāko zvaigzni tika atzīts Flames šveiciešu vārtsargs Jonass Hillers, kurš tika galā ar 29 mājinieku raidījumiem, bet Canucks zviedru vārtsargs Edijs Laks atvairīja 28 no 30.

Nākamā spēle turpat Vankūverā notiks piektdien, bet pēc tam gaidāmi divi dueļi Kalgari.

Citā Rietumu konferences play-off mačā Čikāgas Blackhawks hokejisti tikai otrajā papildlaikā viesos ar 4:3 apspēlēja Nešvilas Predators. Uzvaras vārtus spēles 88.minūtē guva aizsargs Dankans Kīts, kuram arī rezultatīva piespēle, bet mājiniekus neglāba pat Kolina Vilsona divi gūtie vārti. Čikāga šajā mačā atspēlējās no 0:3.

Vēl divas spēles Austrumu konferencē - Otavas Senators viesos ar 3:4 atzina Monreālas Canadiens pārākumu, lai gan vārtus guva pirmie un vēl mačā izskaņā rezultāts bija 3:3. Spēles 58.minūtē Canadiens uzvaru nodrošināja Braiens Flins. Vēl citā mačā Ņujorkas Islanders viesos ar 4:1 pārliecinoši apspēlēja Vašingtonas Capitals. Uzvarētāju labā divi vārti Brokam Nelsonam. Visās sērijas rezultāts ir 1-0.