25.03.2015. 19:18

Ar 14 punktiem un deviņām atlēkušajām bumbām ventspilnieku rindās izcēlās amerikāņu leģionārs Hārvejs Grants, bet 11 punktus pievienoja Kristaps Janičenoks. Savukārt viesiem ar 14 punktiem izcēlās Gintars Leonavičs un Juļus Juciks.

Spēle pirmajā mača ceturtdaļā ritēja punkts punktā un lielākais pārsvars, ko kāda no komandām varēja sasniegt, bija trīs punkti, kas izdevās Šiauliai vienībai. Tomēr visās trijās šādās situācijās ventspilnieki prata atspēlēties un pirmo ceturksni noslēdza ar divu punktu pārsvaru (19:17).

Otro ceturtdaļu aktīvāk iesāka viesi, tomēr arī šis spēles nogrieznis ritēja, te vienai, te otrai komandai pārņemot vadību, un pirmais spēles puslaiks noslēdzās ar 34:32 Ventspils vienības labā.

Trešo ceturtdaļu apņēmīgāk iesāka mājinieki, kuriem ceturkšņa vidū izdevās iekrāt piecu punktu pārsvaru (44:39). Tomēr tad visiem izdevās atspēlēties un ceturtā ceturkšņa otrajā minūtē panākt jau piecu punktu pārsvaru savas komandas labā (55:50). Turpmākajā mača gaitā rezultatīvāki bija ventspilnieki, kuri četras minūtes pirms pamatlaika beigām panāca neizšķirtu 62:62. Savukārt spēles izskaņā mājinieki svinēja uzvaru ar 70:68.

Atbildes spēle starp abām komandām norisināsies 1.aprīlī Šauļos, bet sacensībās triumfēs vienība, kas uzvarēs summā.