15.01.2015. 21:42

Maču tiešraidē iespējams vērot kanālā TV6. Spēles papildlaikā rezultāts ir neizšķirts 2:2. Dinamo labā vārtus guvuši Lauris Dārziņš un Miķelis Rēdlihs, bet viesiem divreiz izcēlies Jevgēņijs Dadonovs.

Spēli abas komandas sāka ļoti aktīvi, regulāri izveidojot labas vārtu gūšanas iespējas. Teicamu izdevību neizmantoja viesu rezultatīvākais hokejists Artemijs Panarins, nespējot trāpīt ripai. Perioda vidū kādā no uzbrukumiem laukuma saimnieki vairākas reizes ļoti bīstami apdraudēja Igora Šestjorkina sargātos vārtus, bet rezultātu atklāt tomēr nespēja. Turpinājumā jau nedaudz aktīvāk uzbruka viesi, pretuzbrukumos cenšoties atbildēt arī Dinamo vīriem. Pirmās 20 spēles minūtes tomēr noslēdzās bez gūtiem vārtiem un noteikumu pārkāpumiem, taču ar milzīgu viesu pārsvaru uzvarētajos iemetienos: 15-3.

Arī otro periodu labāk saka viesi, tomēr tā 5.minūtē ar teicamu metienu Šestjorkinu pārspēja Lauris Dārziņš, izvirzot vadībā mājiniekus. Turpinājumā visu savu meistarību nācās demonstrēt Sedlāčekam, tomēr pēc Jevgēņija Dadonova raidījuma arī viņš bija bezspēcīgs - 1:1. Līdz perioda beigām vairākas labas iespējas bija Dinamo hokejistiem, tomēr rezultāts vairs nemainījās.

Trešā perioda ievadā SKA izspēlēja kombināciju līdz tukšiem vārtiem, otro ripu tajos raidot Dadonovam. Drīz vien pirmo noraidījumu šajā spēlē izpelnījās rīdzinieku uzbrucējs Broks Troters, dodot iespēju viesu varenajam vairākumam. Tiesa, brīdi vēlāk noraidījums arī pretiniekiem, pirmo reizi spēlē spēkus izmēģinot arī mūsu vairākuma pieciniekam. Spēlei tuvojoties beigām, rīdzinieki aizvien biežāk uzturējās SKA zonā. Un tas nesa augļus - tikai 69 sekundes pirms pamatlaika beigām Miķelis Rēdlihs trieca vārtos atlēkušo ripu, panākot 2:2! Pēdējā minūtē labas iespējas vēl bija SKA, tomēr Sedlāčeks likvidēja visas briesmas pie saviem vārtiem.

Rīdzinieku treneri mačam pieteikuši 22 hokejistus (divus vārtsargus, septiņus aizsargus un 13 uzbrucējus). Savainojuma dēļ sastāvā nav iekļauts Kails Vilsons. Mārtiņš Cipulis ir apslimis, viņa vietā trešajā virknējumā spēlēs Rodrigo Ābols. Kā trīspadsmitais uzbrucējs pieteikts Deivids Sarkanis. Vārtu drošība uzticēta Jakubam Sedlāčekam.

KHL regulārais čempionāts. 2015.gada 15.janvāris. Rīga, Arēna Rīga.

Rīgas Dinamo - Sanktpēterburgas SKA 2:2 (0:0; 1:1; 1:1)

Vārti: 25:00 Dārzinš (M.Rēdlihs) 1:0; 32:13 Dadonovs (Šipačovs, Panarins) 1:1; 45:07 Dadonovs (Šipačovs, Panarins) 1:2; 58:51 M.Rēdlihs (Bukarts) 2:2;

Vārtsargi: Jakubs Sedlāčeks - Igors Šestjorkins

Metieni: 26-29

Soda minūtes: 2-12

Skatītāji: 8590

Rīgas Dinamo sastāvs:

Vārtsargi: #36 Sedlāčeks (#38 Delorjē); aizsargi: #9 Kr.Rēdlihs - #44 Cibuļskis, #5 Genovejs - #68 Jurčina, #11 Sotnieks - #23 Jerofejevs, #61 Augstkalns; uzbrucēji: #71 Bukarts - #55 Vidells - #19 M.Rēdlihs, #10 Dārziņš (K) - #89 Troters - #70 Indrašis, #87 Meija - #25 Džeriņš - #18 Ābols, #17 Saulietis - #96 Bičevskis - #13 Skvorcovs, #83 Sarkanis.

Abas komandas 2015.gadā vēl nav zaudējušas. Arta Ābola padotie savā laukumā tikuši galā ar Helsinku Jokerit (3:2), Ņižņijnovgorodas Torpedo (2:1) un allaž neērto Čerepovecas Severstaļ (2:0), bet, pieskaitot pagājušā gada pēdējo spēli Mitiščos (3:2), rīdziniekiem ir jau četras uzvaras pēc kārtas.

Par vārtu drošību šobrīd Ābolam galva sāp vismazāk - pēdējā mačā kanādietis Džefs Delorjē vārtus nosargāja neskartus, iepriekšļoti labu spēli pret Torpedo aizvadīja Jakubs Sedlāčeks. Pēdējās divās spēlēs uzvarai pieticis vien ar divām iemestām ripām. Naskākais punktu krājējs Dinamo rindās šoezin ir zviedrs Līnuss Vidells (7+18), kuram seko Miks Indrašis (11+12), Lauris Dārziņš (9+14) un Miķelis Rēdlihs (9+13). Vēl 18 punktu (7+11) ir aizsargam Čejam Genovejam.

SKA arīdzan uzvarējuši visās 2015.gada spēlēs, tostarp apspēlējot tos pašus trīs pretiniekus, kurus rīdzinieki. Ceturtajā spēlē pret līgas līderiem CSKA (3:1) Sanktpēterburgas labā 2+1 Artemijam Panarinam, kurš ir arī komandas rezultatīvākais hokejists un trešais visā līgā (23+29). Tikmēr Iļjam Kovaļčukam 22+26, bet arī bez šiem vīriem SKA netrūkst spožu izpildītāju. Vārtos lieliski spēlē jaunieguvums no Sibirj Miko Koskinens, kuram tikai 1.79 ielaistas ripas vidēji mačā. Ar viņu vārtos SKA uzvarējuši piecās no 10 spēlēm.

Rietumu konferences kopvērtējumā SKA ar 98 punktiem 45 spēlēs ir otrie, kamēr Dinamo (59, 46) ieņem 10.vietu. No labāko astoņnieka mūsējos šķir tikai trīs punkti. Pašreizējie 8.vietas īpašnieki Torpedo ceturtdien ar 0:1 piekāpās CSKA, piedzīvojot jau piekto neveiksmi pēc kārtas.

Jūras zirgi, Saulkrastu jātnieku skola Zvejniekciems, Upes 6, Saulkrastu p., Saulkrastu n., LV-2161
Mihailovs Jurijs Mihailovs JurijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa