29.03.2015. 19:56
Spēles trešajā minūtē burzmā pie Dmitrija Žabotinska vārtiem Rūdolfs Prūsis iesita vārtos lēni pa vārtsarga laukumu slīdošo ripu un izvirzīja “Mogo” vadībā. Pēc nepilnām divām minūtēm tāla un precīza Alekseja Širokova piespēle ļāva Edgaram...

Spēles trešajā minūtē burzmā pie Dmitrija Žabotinska vārtiem Rūdolfs Prūsis iesita vārtos lēni pa vārtsarga laukumu slīdošo ripu un izvirzīja Mogo vadībā. Pēc nepilnām divām minūtēm tāla un precīza Alekseja Širokova piespēle ļāva Edgaram Brancim izslidot vienam pret Henriju Anču un Kurbads uzbrucējs izlīdzināja rezultātu. Vēl pēc nepilnām divām minūtēm Jānis Straupe realizēja vairākumu un vadībā izvirzīja jau ogrēniešus.

Otrajā trešdaļā Kurbads divas reizes izmantoja skaitlisko vairākumu. Pirmajā gadījumā pie Anča atsistās ripas pirmais bija Gatis Gricinskis, trāpot tukšajā vārtu stūrī. Jau nākamajā vairākumā Edgars Brancis guva ceturtos vārtus un Anča vietā Mogo vārtos stājās Renārs Kazanovs.

Pēdējā trešadaļā Mogo trio Agris Saviels, Miks Lipsbergs un Vladimirs Mamonovs lieliski izspēlēja lielo vairākumu, un Mamonovs samazināja rezultāta starpību. Taču pēdējais vārds šajā spēlē piederēja Kurbads hokejistiem – divarpus minūtes pirms spēles beigām Toms Zeltiņš pārspēja arī Kazanovu un Ogres hokejisti izcīnīja uzvaru ar 5:2.

Otrā finālspēle sērijā līdz četrām uzvarām notiks pirmdien, 30.martā, 19:15 turpat Inbox.lv ledushallē Piņķos.

Jēkabpils Lūši, sporta klubs Zīlāni, "Dārzupītes" 4, Kūku p., Krustpils n., LV-5222