23.05.2015. 10:02
Latvijas nacionālā sieviešu basketbola izlase piektdien Rīgas Olimpiskajā sporta centrā pirmo puslaiku noslēdza ar iespaidīgu pārsvaru (51:23) un galu galā izcīnīja pārliecinošu uzvaru mačā pret Baltkrieviju (76:61).Pēc sešu gadu pārtraukuma mūsu izlasē atgriezās pieredzējusī Anete Jēkabsone-Žogota, un šajā spēlē viņa patiešām izcēlās: 20 minūtes, 20 punkti (5/10, 3/4, 1/1), 5 rezultatīvas piespēles, 4 pārķertas bumbas, efektivitātes koeficients +22.Gunta Baško-Melbārde pēc četru gadu pārtraukuma izlasē atgriezās jau izbraukuma draudzības mačos pret grieķietēm, bet tagad viņa atrādījās arī pašmāju publikai: 18 minūtēs 11 punkti.Foto: Romāns Kokšarovs, F64

Gatis Druvietis autors 2015-05-23 10:02Ielādē attēlu oriģinālizmērā