17.03.2014. 23:39
Latvijas komanda "Rīga" Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) Rietumu konferences ceturtdaļfināla sērijas trešajā mačā pirmdien savā laukumā ar 4:3 (1:0, 0:1, 2:2, 1:0) pagarinājumā pieveica Maskavas vienību "Krasnaja armija".Tādejādi...

Tādejādi "Rīgai" deficītu sērijā līdz trim uzvarām izdevies samazināt līdz 1-2.

Latvijas komandas labā vārtus šajā mačā guva Nikolajs Jeļisejevs, Edmunds Augstkalns, Edgars Siksna un Linards Mazurs-Mago.

Tieši mājinieki atklāja cīņas rezultātu, jo "Rīgas" sastāvā 12.minūtē izcēlās Jeļisejevs, ar spēcīgu plaukstas metienu raidot ripu vārtos. Tiesa, pirms tam tiesneši neieskaitīja "Krasnaja armija" vārtu guvumu.

Otrā perioda piektajā minūtē Maskavas klubam izdevās jau izvirzīties vadībā, izceļoties rezultatīvajam Nikolajam Prohorkinam, bet mirkli vēlāk rīdziniekiem pusotru minūti nācās spēlēt trijatā pret pieciem. Latvijas komandu mazākumā vairākkārt glāba tās vārtsargs Rihards Cimermanis. Tomēr 54.minūtē "Krasnaja armija" jau izvirzījās dueļa vadībā, kad pretuzbrukumā izcēlās Ivans Kaštanovs.

Uzreiz pēc vārtu zaudējuma "Rīgas" galvenais treneris Leonīds Tambijevs pieprasīja pusminūtes pārtraukuma, pēc kura Augstkalns izlīdzināja mača rezultātu. Pāris minūtes vēlāk rīdziniekiem jau izdevās atkal iegūt vadību, kad ar metienu no zilās līnijas izcēlās Siksna, taču pēdējā minūtē "Krasnaja armija" vārtsargu nomainīja pret sesto laukuma spēlētāju. Viesiem viena vīra pārsvaru izdevās realizēt, izlīdzinājuma vārtus gūstot 55 sekundes pirms pamatlaika beigām.

Papildlaika pirmajās minūtēs nevienai no komandām gūt vārtus neizdevās, taču rezultatīvs izrādījās Mazursa-Mago metiens pagarinājuma piektajā minūtē, atnesot "Rīgai" pirmo uzvaru šajā sērijā.

Abu komandu ceturtais mačs, kas var būt pēdējais šajā sērijā, norisināsies otrdien Piņķos. Sākums plkst. 19.20, tiešraide LTV-7. Ja uzvarēs mājinieki, piektā un pēdējā sērijas spēle notiks Maskavā.

Jau vēstīts, ka pirmajā abu komandu duelī ceturtdien pārliecinošu uzvaru savā laukumā ar 7:2 izcīnīja "Krasnaja armija", bet dienu vēlāk pretinieki turpat bija pārāki ar 6:2.

Regulārā čempionāta savstarpējos mačos "Rīga" abas reizes spēja pieveikt "Krasnaja armija" hokejistus.

Kā zināms, konferences astotdaļfinālā "Rīgas" hokejisti saspringtā sērijā ar 3-2 pieveica Austrijas vienību Zalcburgas "Red Bull", izslēgšanas turnīra pirmo kārtu pārvarot pirmoreiz vēsturē.

Lux Logi, PVC logu izgatavošana Lux Logi, PVC logu izgatavošana Ruses 6 k.1, Rīga, LV-1029