06.09.2014. 16:07
Ar Jāņa Girgensona un Anitas Kažemākas triumfu Turkish Airlines 21 kilometra distancē sestdien ir noslēdzies Jūrmalas pusmaratons, kurā kopumā piedalījās vairāk nekā tūkstotis skrējēju no Baltijas valstīm un vairākām citām tuvējām kaimiņzemēm, informēja sacensību organizators Kaspars Tupiņš.

Pilna vērsija:

, Diena.lv, Sports

Girgensons bija labākais vīriešu konkurencē, pusmaratonu pieveicot stundā, 8 minūtēs un 3 sekundēs. Savukārt Kažemāka uzvaras laurus plūca dāmu konkurencē ar rezultātu stunda, 19 minūtes un 4 sekundes.

Vīriešu vidū otrajā vietā 21 kilometra distancē ierindojās Rolands Kaimiņš (stunda, 9 minūtes un 25 sekundes), bet trešajā – Kristaps Bērziņš (stunda, 10 minūtes un 32 sekundes). Otrs labākais sniegums sieviešu vidū bija Kitijai Valterei, kas finišu sasniedza stundā, 22 minūtēs un 43sekundēs, bet trešā bija Liene Bernsone ar rezultātu stunda, 25 minūtes un 44 sekundes.

ASICS 10 kilometru distanci visātrāk noskrēja Reinis Hartmanis (34 minūtes un 23 sekundes) un Jeļena Ābele  (38 minūtes un 39 sekundes). Otrajā vietā vīriešu konkurencē ierindojās Dmitrijs Serjogins (34 minūtes un 47 sekundes), bet trešajā – Kristaps Vējš - Āboliņs (35 minūtes 12 sekundes). Dāmu vidū otrā ātrākā 10 kilometru distancē bija Ilona Marhele (42 minūtes 5 sekundes), bet trešā – Nora Krevneva (43 minūtes 42 sekundes).

Seesam 5 kilometru ģimenes skriešanas/nūjošanas distancē īpašo balvu kuplākā ģimene ieguva Albertu ģimene, bet Jūrmalas pilsētas dome saņēma balvu, kā visplašāk pārstāvētā nūjotāju komanda.

"Neviltots prieks, ka pusmaratonā piedalījās tik kupls skrējēju pulks. Daļēji tas, iespējams, skaidrojams ar lieliskajiem laikapstākļiem, taču galvenokārt ar to, ka arvien vairāk cilvēku Latvijā un citviet pievēršas vienam no demokrātiskākajiem sporta veidiem - skriešanai," sacīja Kaspars Tupiņš.

Jūrmalas pilsētas domes priekšsēdētājs Gatis Truksnis pauda gandarījumu, ka pusmaratons bija labi organizēts un noritēja bez starpgadījumiem.

"Veiksmīgi aizvadīts kārtējais Baltijas Maratoni sērijas pasākums Jūrmalā. Uzņemot visas sezonās garumā tūkstošiem skrējēju, velobraucēju un skrituļotāju, kā arī līdzjutēju, Jūrmala šosezon pārtapusi par īstu sportisko aktivitāšu un veselīga dzīvesveida cienītāju citadeli," sacīja Truksnis. Pārdaugava, BJFK Pārdaugava, BJFK Dammes iela 20, LV-1069 Futbols
Bojāre Olga Bojāre OlgaBokss, Aerobika
FTA
Reģistrēties