20.05.2014. 10:01
Pēc situācijas, kurā vien 36 sekundes pirms pamatlaika beigām spēlē pret mājiniekiem Baltkrievijas izlasi netika ieskaitīti Latvijas hokeja izlasei tik svarīgie Kaspara Daugaviņa gūtie vārti, Latvijas hokeja fanu nežēlestībā kritis čehu arbitrs Antoņīns Jerabeks, papildinot Latvijas hokeja līdzjutēju persona non grata sarakstu, kurā jau atrodas viens čehu tiesnesis Vladimirs Šindlers.

Vien minūtes pēc spēles beigām ar asām, Jerabekam veltītām piezīmēm, replikām un fotokolāžam mutuļoja arī sociālais tīkls Twitter. Portāls Diena.lv apkopojis dažas no sašutušo fanu veidotajām fotokolāžām.

Jau ziņots, ka Latvijas izlase svarīgā B apakšgrupas mačā pret Baltkrieviju piekāpās ar 1:3. Šāds mača iznākums nozīmē to, ka baltkrievi pirmo reizi kopš 2009.gada sasnieguši ceturtdaļfinālu, bet Latvijai ceļazīmes iegūšanai noteikti jāuzvar Šveice.