12.12.2014. 23:41
Latvijas labākais skeletonists Martins Dukurs izcīnīja pirmo vietu piektdien sezonas pirmā Pasaules kausa posmā, kas norisinās ASV trasē Leikplesidā.   

Pilna vērsija:

, Diena.lv, Sports

Savukārt otrais finišēja Tomass Dukurs, kurš pirmo braucienu veica 53,89 sekundēs, paliekot trešajā vietā. Tomēr Tomasam izdevās otrajā brauciena nedaudz uzlabot savu laiku un apsteigt, pēc pirmā brauciena otrajā vietā esošo, Metjū Entuānu. 

Martins Dukurs finišēja ar laiku 1:47.42, Tomas - 1:47.72, bet Entuāns 1:47.86

Vāciešu sportists Aksels Jungs otrajā brauciena uzrādīja augstu rezultātu un spēja pakāpties līdz 4. vietai, apsteidzot otru amerikāni Kailu Tresu.   

Krievu sportisti Batujevs un Kuļikovs neiekļuva pieciniekā, paliekot attiecīgi 7. un 11. vietā.   

Šajā posmā nepiedalās Soču olimpisko spēļu čempions Aleksandrs Tretjakovs no Krievijas.

Savukārt augstajā ceturtajā vietā pēc pirmā brauciena atradās Dienvidkorejas skeletonists Juns Sunbins, taču pēcāk noskaidrojās, ka sportists ticis diskvalificēts. 

M.Dukurs par Pasaules kausa ieguvēju kļuvis iepriekšējās piecās sezonās pēc kārtas, bet pēdējās divās otrajā vietā aiz viņa palicis T.Dukurs, kurš vēl sezonu pirms tam bija trešais. Tāpat M.Dukurs uzvarējis iepriekšējos piecos Eiropas čempionātos pēc kārtas.

Pagājušajā sezonā M.Dukurs uzvarēja sešos no astoņiem Pasaules kausa izcīņas posmiem, tajā skaitā pēdējos piecos pēc kārtas, bet T.Dukurs septiņas reizes ierindojās labāko trijniekā. Soču olimpiskajās spēlēs M.Dukurs izcīnīja otro vietu, bet T.Dukurs bija ceturtais.

Otrais Pasaules kausa izcīņas posms nākamajā nedēļā risināsies Kalgari trasē Kanādā, bet sezona ar sacensībām Eiropā turpināsies janvārī.

Kopumā sezonā paredzēti astoņi Pasaules kausa posmi, bet februāra beigās un marta sākumā Vinterbergas trasē Vācijā notiks pasaules čempionāts.Ferrum, cīņas sporta klubs Drabeši, "Ievugravas", Drabešu p., Amatas n., LV-4101
Kučans Vasilijs Grieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties