18.11.2014. 10:41
Peters Forsbergs, Dominiks Hašeks, Maiks Modano, Robs Bleiks, kā arī tiesnesis Bils Makrīrijs un bijušais treneris Pets Bērnss pirmdien Toronto svinīgā ceremonijā tika uzņemti Hokeja Slavas zālē.

  • Forsbergs, Hašeks, Modano un Bleiks izvēlēti iekļaušanai hokeja Slavas zālē 2014. g. 24. jūnijs

Ceremonijā klāt bija Forsbergs, Hašeks, Modano, Bleiks un Makrīrijs. Bērnss Slavas zālē uzņemts pēc savas nāves, jo 2010. gadā nomira ar vēzi.

Hašeks un Forsbergs ir divi no visu laiku labākajiem Nacionālajā hokeja līgā (NHL) spēlējušajiem eiropiešiem. Hašeks sešas reizes ieguvis Vezinas balvu kā sezonas labākais NHL vārtsargs un ir vienīgais vārtsargs, kurš ieguvis regulārās sezonas vērtīgākā spēlētāja balvu - Hārta trofeju vairāk nekā vienu reizi.

Forsbergs divas reizes izcīnījis Stenlija kausu ar Kolorādo «Avalanche». Regulārās sezonas spēlēs vidēji 1,25 gūtie rezultativitātes punkti viņu ierindo astotajā vietā visu laiku labāko sarakstā pēc šī rādītāja.

Maiks Modano ar 1374 punktiem 1499 spēlēs ir visu laiku rezultatīvākais amerikānis NHL. Visi trīs ieguva nepieciešamo balsu skaitu, lai tiktu ievēlēti Slavas zālē jau pirmajā iespējamajā gadā. Ceturtajam spēlētājam - aizsargam Robam Bleikam, kurš karjeras laikā izcīnījis gan Stenlija kausu, gan ticis pie Norisa balvas sezonas labākajam aizsargam, tas izdevās otrajā gadā.

Pets Bērnss 2003. gadā aizveda Ņūdžersijas «Devils» līdz uzvarai Stenlija kausa izcīņā, bet tiesnesis Bils Makrīrijs no 1984. līdz 2011. gadam kā galvenais vai līnijtiesnesis ir vadījis 1737 NHL regulārās sezonas un 292 Stenlija kausa izcīņas spēles.

Papildinājumu slavas zālei izvēlēja 18 cilvēku komiteja.Mona, orientēšanās sporta klubs Lāčplēša 52/54, Rīga, LV-1011
Čigurs Antons Čigurs Antons Džudo, Sambo
FTA
Reģistrēties