12.01.2014. 00:17
Leģendārais amerikāņu bokseris Džordžs Formens (76-5, 68KO), kuram 10.janvārī apritēja 65 gadi, uzskata, ka brāļiem Kļičko septiņdesmitajos gados būtu klājies grūtāk. Viņš arī pajokoja, ka leģendāro Muhamedu Ali viņa ziedu laikos varēja uzvarēt vien ar šauteni.

"Tas, ka smagsvaros amerikāņiem jau septiņus gadus nav čempiona, ir skumji. Cilvēki grib redzēt tādus nokautus, kādi ir vien smagsvaros. Vajadzīgi tādi bokseri, kādi bija manā laikā kopā ar Muhamedu Ali, Džo Freizeru un Kenu Nortonu. Vai vēl pirms tam, kad bija Džo Lūiss un Makss Šmelings. Vai tādi kā Maiks Taisons," sacīja Formens.

"Brāļi Kļičko ir motivējošas personības. Ar savu uzvaru sēriju viņi provocē, rada iespaidu, ka neviens viņus nevar uzvarēt," piebilda leģendārais bokseris. "Neesmu pārliecināts, ka tā tas būtu, ja viņi būtu septiņdesmito gadu bokseri."

"Kļičko būtu lielas problēmas ar Freizeru, kurš vienmēr gāja uz priekšu. Līdzīgi būtu ar Taisonu, kura cīņas stils bija līdzīgs tam, ko izmantoja Freizers. Muhamedu Ali viņa ziedu laikos varēja uzvarēt tikai ar šauteni nevis dūrēm. Ja viņam nebūtu trīs gadu piespiedu pārtraukums viņa pārliecības dēļ, viņš noteikti būtu labojis visus rekordus. Viņš noteikti būtu aizstāvējis pasaules čempiona titulu tikpat daudz reižu (25 – aut.) kā Džo Lūiss," pārliecību pauda Formens, kurš pret Ali cīnījās 1974.gadā Zairā (tagad – Kongo) leģendārā "Rumble in the jungle" cīņā, piekāpjoties ar nokautu astotajā raundā un piedzīvojot pirmo zaudējumu karjerā.

Izmantotie resursi:Nachrichten und aktuelle Informationen aus...Latvijas Raketlona federācija Malienas 26, Rīga, LV-1079
Bojāre Olga Bojāre OlgaBokss, Aerobika
FTA
Reģistrēties