05.09.2013. 13:41

Pilna vērsija:

, apollo.lv, Sports

Kā zināms, pēdējo gadu laikā finansiāli sliktāk nodrošinātās F-1 komandas pieņem vienībā braucējus, kuriem aiz muguras stāv liela sponsoru nauda. Šādi komandas var nodrošināt savu pastāvēšanu, bet piloti - startus prestižākajā sacensību seriālā. Tomēr tā rezultātā aiz borta paliek vairāk talantīgi piloti, kuriem nav tik lielu finansiālo iespēju.

«Tas ir ļoti slikts signāls - ņemt komandā pilotu, kurš pats maksā par saviem startiem,» uzskarta Malja. »«Force India» vienībā vienmēr konsultējamies ar inženieriem un tehniskajiem direktoriem, lai izvēlētos atbilstošāko braucēju. Tā ir tiesa, ka šai sezonai no diviem braucējiem izvēlējāmies tieši vācieti Adrianu Zutilu, kuru ieteica mūsu tehniskais personāls.»

«Es vienkārši nevēlos, lai visi darbinieku centieni izveidot konkurētspējīgi bolīdu sabruktu, jo neesam izvēlējušies labāko pilotu no pieejamajiem. Izvēlos braucējus ar talantu, nevis biezāku naudas maku, un tā tas arī paliks,» pārliecināts «Force India» šefs.

Pēc šosezon aizvadītiem 11 posmiem labākais no «Force India» pilotiem ir brits Pols di Resta, kurš pasaules čempionāta kopvērtējumā ar 36 punktiem ieņem desmito vietu. Uzreiz aiz viņa iekārtojies komandas biedrs Zutils, kuram par 11 punktiem mazāk.

Tikmēr «Force India» Konstruktoru kausa ieskaitē ieņem sesto vietu 11 komandu konkurencē - tās kontā 61 punkts.

Nākamais posms jau šajā nedēļas nogalē norisināsies Itālijas trasē Moncā.

Šosezon 19 posmu garumā sacenšas 11 komandas (par vienu mazāk nekā pagājušajā sezonā) un 22 braucēji, no kuriem pieci ir sacīkšu debitanti.Bulduru Sporta klubs Vienības prospekts 6, Jūrmala, LV-2010
Aglenieks Aigars Kanoe airēšana, Smaiļošana
FTA
Reģistrēties