17.04.2015. 18:51
Nacionālās hokeja līgas klubs Filadelfijas "Flyers", kas 82 spēlēs sakrāja 84 punktus un Austrumu konferencē ierindojās 12. vietā 16 komandu konkurencē, atlaidis galveno treneri Kreigu Berubī, kurš pie komandas stūres pavadīja mazāk nekā divas sezonas.

Nacionālās hokeja līgas klubs Filadelfijas "Flyers", kas Stenlija kausa izslēgšanas spēlēm nespēja kvalificēties otro reizi pēdējo trīs sezonu laikā, Austrumu konferences kopvērtējumā apsteidza tikai četras komandas: Bufalo "Sabres", Toronto "Maple Leafs", Karolīnas 'Hurricanes" un Ņūdžersijas "Devils". Līdz astotajā vietā esošajai Pitsburgas "Penguins", kuru izdevās pieveikt visos piecos savstarpējos mačos, pietrūka 14 punktu jeb septiņu uzvaru.

Par neveiksmi nācās samaksāt vienības galvenajam trenerim Kreigam Berubī, kurš pie Filadelfijas "Flyers" stūres stājās pagājušās sezonas sākumā, kad tikai pēc trim mačiem no amata tika atbrīvots Pīters Laviolets. Pirms tam viņš sešas sezonas bija trenera palīgs, bet "Flyers" organizācijā kā spēlētājs un treneris kopumā pavadījis 18 gadus.

Pēc regulārā čempionāta noslēguma no amata tika atbrīvots arī Bufalo "Sabres" galvenais treneris Teds Nolans, kurš iepriekš vadīja arī Latvijas valstsvienību, un Toronto "Maple Leafs" galvenais treneris Pīters Horāčeks.

Sezonas noslēgumā nepatiku pret Berubī nebaidījās atklāt pieredzējušais uzbrucējs Vensāns Lekavaljē. Nacionālās hokeja līgas labākais snaiperis 2007. gadā, kurš no Filadelfijas "Flyers" sezonā saņem 4,5 miljonus dolāru, 17 reizes tika atstāts rezervē, un pēc regulārā turnīra beigām atzina, ka pašreizējā galvenā trenera vadībā vietu komandā vairs neredz.

Tāpat Berubī tiek pārmesta riskēšana ar vārtsarga Stīva Meisona veselību, tāpat arī viņa nomainīšana nevajadzīgās situācijās. Galvenajam trenerim par labu neliecina arī fakts, ka Filadelfijas "Flyers" sezonas noslēgumā 12 spēlēs pēc kārtas nespēja pieveikt komandas, kas arī nekvalificējās izslēgšanas spēlēm.

Pagājušajā sezonā Filadelfijas "Flyers" Stenlija kausa pirmajā kārtā septiņās spēlēs atzina vēlākās finālistes Ņujorkas "Rangers" pārākumu.

Izmantotie resursi:NHL.com - The National Hockey LeagueCAPOEIRA A.Čaka iela 59-5a, Rīga
Lucenko Jekaterina Lucenko JekaterinaAerobika, Aerobika ūdenī
FTA
Reģistrēties