05.11.2017. 11:39

Spēle par piekto vietu sākās ar nelielu Latvijas izlases pārsvaru, bet pirmos trīs vārtus guva pretinieces. Ņemot vērē to, ka pirmo bumbiņu viņas bija ieraidījušas pašas savos vārtos, tuvojoties pirmā perioda izskaņai vācietēm bija tikai vienu vārtu pārsvars - 2:1. 18. minūtes pēdējā sekundē Evita Rudzīte saņēma Annas Ankudinovas piespēli un atjaunoja neizšķirtu (2:2), bet desmit sekundes pirms pārtraukuma Elīza Elizabete Bērziņa ar metienu no savas laukuma puses izvirzīja vadībā latvietes - 3:2, rezultatīva piespēle Lauras Gaugeres kontā.

Otrās trešdaļas laikā mūsu florbolistes ieguva jau divu vārtu pārsvaru. Vispirms savu golu iemeta Anna Ankudinova, kurai piespēlēja Ieva Priede, bet pēc tam arī Paula Egle no Elīzas Elizabetes Bērziņas piespēles. Pretinieces šajā spēles nogrieznī iemeta vienu golu - 5:3. Pēdējo periodu ar diviem pēc kārtas gūtiem vārtiem sāka vācietes, atjaunojot neizšķirtu rezultātu - 5:5. 45. minūtē Zeltīte Bankava saņēma Lauras Gaugeres piespēli, veica drošu reidu vāciešu laukuma pusē un ar ļoti precīzu metienu vārtu "devītnieka" kārtējo reizi vadībā izvirzīja Latvijas valstsvienību - 6:5. Kā vēlāk izrādījās, tie bija mūsu komandas uzvaras vārti šajā mačā.

Par labāko spēlētāju Latvijas izlases rindās tika atzīta Anna Ankudinova, kuras kontā 2 (1+1) punkti. Tieši tikpat punktu arī ElīzaiElizabetei Bērziņai, bet Lauras Gaugeres kontā divas rezultatīvas piespēles.

Latvijas sieviešu izlase:

Galvenais treneris: Jurijs FedulovsTreneris: Jānis InģistsMediķe: Lilita LazdiņaEkipējuma menedžeris: Arsenijs PotapovsIzlases menedžere: Dace Grizāne

Izmantotie resursi:Latvijas Florbola savienība » LV »...