03.11.2017. 18:47

Polijas izlasei mačs pret latvietēm jau bija otrais šodien, jo rīta pusē viņas tikās ar mājiniecēm slovākietēm un sīvā cīņā piekāpās ar 3:4. Taisnības labad jāsaka, ka pretinieces spēlē ar latvietēm, kurām tā bija pirmā cīņa, nemaz neizskatījās nogurušas un lēnākas, gluži pretēji, reizēm pat noskrēja mūsu meitenes. Mačs sākās ar abpusēji bīstamiem uzbrukumiem, polietēm pirmajām bija ļoti reāla iespēja atklāt rezultātu - 7. minūtes pēdējā sekundē viņu mestā bumbiņa trāpīja pa Laumas Višņevskas sargāto vārtu stabiņu. Toties pirmā perioda vidū pēc Monikas Džigures šķēliena bumbiņa trāpīja tieši zem poliešu vārtu pārliktņa un momentā izleca atpakaļ laukumā. Vienīgais, kurš visu redzēja vislabāk, bija tiesnesis, kurš norādīja uz laukuma centru - 1:0, rezultatīva piespēle Lauras Gaugeres kontā.

Pirmos pretinieču vārtus praktiski noorganizēja latvietes - neprecīza piespēle, saminstināšanās aizsardzībā un 12. minūtē rezultāts atkal kļuva neizšķirts - 1:1. 15. minūtē vēl viens iemesls gavilēm radās latvietēm, jo pēc komandas kapteines Zeltītes Bankavas piespēles neatvairāmi meta Laura Gaugere - 2:1. Arī šoreiz pretinieces nekavējās ar atbildi - 18. minūtē jau atkal neizšķirts (2:2). Otrās trešdaļas pirmajā pusē vadībā ar 3:2 izvirzījās Polijas izlase. Lai arī iespējas vēl gūt vārtus bija abām komandām, varētu teikt, ka latvietēm pat vairāk, vārtsardzes atlikušajā laikā palika nepārspētas. Polija varēja svinēt svarīgu uzvaru ar 3:2.

Par labāko spēlētāju Latvijas izlasē atzina Lauru Gaugeri, kura ar 2 (1+1) punktiem bija arī rezultatīvākā. Lai iekļūtu turnīra pusfinālā, latvietēm otrajā apakšgrupas spēlē noteikti jāuzvar mājinieces slovākietes. Mačs notiks rīt pulksten 10.00 (pēc Latvijas laika).

Izmantotie resursi:Latvijas Florbola savienība » LV »...

Jūras zirgi, Saulkrastu jātnieku skola Zvejniekciems, Upes 6, Saulkrastu p., Saulkrastu n., LV-2161